Sitemizde Toplam 5085 Film, 54 Kategori ve 9741 yorum bulunmaktadır.

Animasyon

Çılgın Hırsız 3 İzle
Orjinal Film 6.5 / 10619 izlenmeÇılgın Hırsız 3 İzle
25 Ağustos ta sinemalarda oalcak olan bu filmi daha vizyona girmeden sitemizde izleyebilirsiniz. Minyonlar ile Gru yu konu alan film izle 3. serisinin orjinal adı Despicable Me 3 olarak vizyona girecek. Türkiye sinemalarında Çılgın Hırsız 3 olarak izlenecek filmi vizyon tarihinden önce sitemizde izleyin.
Tarzan Animasyon 2013 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 352 izlenmeTarzan Animasyon 2013 Türkçe Dublaj izle
Tarzan ormana düşmeden önce kurulu bir düzeni vardır. Bir uçak kazası sonucu ailesini kaybeder ailesinden kalan malvarlığı üzerine konan Greystoke Energies şirketinin sahipleri tarzana karşı ordu kurar.
Efsane Beşli Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.0341 izlenmeEfsane Beşli Türkçe Dublaj izle
Pitch adıyla tanınan kötü bir ruh dünyaya hakim olmak için harekete geçince, Noel Baba, Diş Perisi, Uyku Perisi, Paskalya Tavşanı ve Jack Froust gibi ölümsüz bekçiler de ona karşı güçlerini birleştirme kararı alırlar. Şimdi dünyadaki tüm çocukların umutları, inançları ve hayalleri onlara bağlıdır. Yazar William Joyce'un ünlü çocuk kitapları serisinden uyarlanan filmin yönetmenliğini Peter Ramsey üstlenirken filmin orijinal seslendirme kadrosunda Chris Pine, Hugh Jackman, Alec Baldwin, Jude Law ve Isla Fisher isimleri göze çarpıyor.
Şirinler 3 Kayıp Köy izle
Altyazılı 5.8920 izlenmeŞirinler 3 Kayıp Köy izle
1990 lı yıllarda çıkan serüven şirinler 3 kayıp köy filmi ile devam ediyor. ilk 2 filminde beklenen başarının gelmesinden sonra şirin baba ve ekibi 3. filmini çekti. Sony animasyon filmi olan 3. serinin 2. film izle seyircisinden daha çok izleyici olması bekleniyor.
Heyken Çocuğun İnanılmaz Hikayesi 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.0/10326 izlenmeHeyken Çocuğun İnanılmaz Hikayesi 2015 Türkçe Dublaj izle
10 Eylül 2015 tarihli Meksika asıllı Heyken Çocuğun İnanılmaz Hikayesi, IMDB'den 6.0/10 puan almıştır. Animasyon filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Pablo Aldrete ve Miguel Bonilla ikilisi paylaşıkren filmde, Marina ve kuzenleri, bir panayıra dahil olmak için harekete geçer. Burada güzel bir gösteri izlerken bir anda heykele dönüşen bir çocukla karşılaşırlar. Bu karşılaşma sonrasında Heykel Çocuğa yardım etmek isteyen kuzenler, macera dolu anlar yaşayacaktır..
Resident Evil: Vendetta 2017 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 6.6/102016 izlenmeResident Evil: Vendetta 2017 Türkçe Altyazılı izle
27 Mayıs 2017 tarihli Japon yapımı animasyon, aksiyon ve macera türlerindeki Resident Evil: Vendetta, IMDB'den 6.6/10 puan almıştır. Başrollerinde Orion Acaba, Erin Cahill ve Darin De Paul'un paylaştığı animasyon filminde, Chris Redfield yeni bir göreve başlar. Hedefi bir malikaneyi araştırmak olan Chris Redfield, bu sefer New York'a gider. Ancak gördüğü şeyler onu korkunç anlarla karşı karşıya bırakırken, aksiyon dolu anlar yaşamasına neden olacaktır..
Çizmeli Kedi Büyülü Kitaptan Kaçış 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 5.0/101377 izlenmeÇizmeli Kedi Büyülü Kitaptan Kaçış 2017 Türkçe Dublaj izle
20 Temmuz 2017 tarihli aile, animasyon ve komedi türündeki Çizmeli Kedi Büyülü Kitaptan Kaçış, IMDB'den 6.0/10 puan almıştır. Yönetmenliğini Andrea Romano'nun paylaştığı animasyon filminde, Çizmeli kedi, hızıyla ve korkusuzluğuyla tüm kötülüklerin karşısındadır. Tüyler ürpertici bir masaldan kaçması gereken Çizmeli Kedi, doğru seçimler yaparak kendi yolunu belirlemek zorundadır..
Resident Evil: Damnation 2012 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.5/10703 izlenmeResident Evil: Damnation 2012 Türkçe Dublaj izle
27 Ekim 2012 tarihli animasyon, aksiyon ve korku filmi Resident Evil: Damnation, IMDB üzerinden 6.5/10 puan almıştır. Animasyon filminin yönetmenliğini Makoto Kamiya ve Toyoshi Minamino paylaşırken filmde, Leon S. Kennedy Biyo Organik silahların araştırılması için Doğu Slav Cumhuriyetine gelecektir. Ancak Ajan çok geçmeden geri çağırılır. Bu durum karşısında ABD devletine karşı gelen Ajan Leon, emirleri yok sayarken başına çok büyük bir bela alacaktır..
Mortadelo Ve Filemon: İmkansız Görev 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.6/102884 izlenmeMortadelo Ve Filemon: İmkansız Görev 2014 Türkçe Dublaj izle
28 Kasım 2014 tarihli İspanyol yapımı animasyon filmi Mortadelo ve Filemon: İmkansız Görev, IMDB'den 6.6/10 puan almıştır. 6 ödül kazanan ve 8 farklı ödüle aday gösterilen animasyon filminin yönetmenliğini Javier Fesser paylaşırken filmde Mortadelo ve Filemon adındaki iki ajan arkadaş, Jimmy el Cachondo adındaki bir suçlu için harekete geçer. Hedeflerinde olan gizli bir dökümanı ele geçirilirken, bu ajanlar ne yapıp edip bu dökümanı almak zorundadır yoksa işler çığrından çıkacaktır..
Kahraman Kızlar: Galaksi Yarışları 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 5.9/10677 izlenmeKahraman Kızlar: Galaksi Yarışları 2017 Türkçe Dublaj izle
9 Mayıs 2017 tarihinde gösterime giren animasyon filmi Kahraman Kızlar: Galaksi Yarışları, IMDB'den 5.9/10 puan almıştır. Yönetmenlik koltuğunu Cecillia Aranovich'in paylaştığı animasyon filminde, bir takım oluşturmak için harekete geçen bir kaç kız, galaksiler arasındaki barışı sağlamak isterler. Ancak bunu yaparken bir yarış organize edeceklerdir. Bu yarış ise macera dolu anlarla kendilerine çok farklı anlar yaşatacaktır..
My Little Pony Equestria Girls: Everfree Efsanesi 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.8/10894 izlenmeMy Little Pony Equestria Girls: Everfree Efsanesi 2016 Türkçe Dublaj izle
1 Ekim 2016 tarihli aile, komedi ve animasyon filmi My Little Pony Equestria Girls: Everfree Efsanesi, IMDB'den 6.8/10 puan almıştır. Animasyon filminin yönetmenliğini Ishi Rudell paylaşırken 73 dakikalık filmde, Canterlot okulunda eğitim gören öğrenciler ve okulun danışmanları bir yaz kampına gelir. Ancak bu kamp çok geçmeden gizemli bir hale bürünmeye başlayınca her şeyin seyri değişecektir..
Lego Batman Filmi – The LEGO Batman Movie 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.6/10880 izlenmeLego Batman Filmi – The LEGO Batman Movie 2017 Türkçe Dublaj izle
10 Şubat 2017 tarihinde Türkiye'de gösterime giren ABD yapımı animasyon, aksiyon ve macera yapımı Lego Batman Filmi, IMDB üzerinden 7.6/10 gibi yüksek bir puan almıştır. Seslendirme ekibinde Will Arnett, Michael Cera ve Rosario Dawson'un bulunduğu 1 ödüllü animasyon filminde, Batman köşesine çekilip sakin bir hayat sürdürürken, Robin ve Batgirl'in yanına gelmesiyle her şey değişecetir. Joker'in hain planlarını alt etmek isteyen Batgirl ve Robin yanına Batman'ı alıp bir takım oluşturacaktır. Böylece Gotham'ı tehlikeden korumak için aksiyon dolu bir mücadele hazırlanacaklardır..
Ortaokul: Hayatımın En Kötü Yılları 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.1/102356 izlenmeOrtaokul: Hayatımın En Kötü Yılları 2016 Türkçe Dublaj izle
21 Ekim 2016 tarihinde ülkemizde gösterime giren aile ve komedi türündeki Ortaokul: Hayatımın En Kötü Yılları, IMDB'den 6.1/10 puan almıştır. 4 ödüle aday gösterilen komedi filminin başrollerinde Griffin Gluck, Lauren Graham ve Alexa Nisenson adlı oyuncular yer alırken filmde, Lego ve Rafe adındaki iki arkadaş hayattan artık sıkılmıştır. Ergenliğe geçiş dönemlerinde zor günler yaşayan bu iki arkadaş, bu duruma bir çözüm arar ve bir maceraya katılmak için yola çıkarlar. Okuldaki tüm kurallara isyan etmeye karar verip, her kuralı çiğnemeye başlayan Rafe ve Leo, başlarına büyük belalar almaya başlarlar. Bu bela başlarına büyük işler açınca kendi yazdıkları kuralları yıkıp yepyeni bir maceraya atılmak zorundadırlar..
Neşeli Dalgalar: Dalgamanya 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 4.7/101731 izlenmeNeşeli Dalgalar: Dalgamanya 2017 Türkçe Dublaj izle
10 Mart 2017 tarihli animasyon, aile ve komedi filmi Neşeli Dalgalar 2 : Dalgamanya, IMDB'den 4.7/10 puan almıştır. Yönetmenliğini ünlü isim Henry Yu'nun paylaştığı animasyon filminde, Cody Maverick adındaki bir penguen, dünyanın en büyük dalgalarının bulunduğu bir yere doğru gider. Bu yere vardığında The Hang 5 grubuyla anlaşan Maverick, onlara karşı sörfte meydan okuyacaktır. Ancak her şey istediği gibi giderken, bu tehlikeli dalgalarda sörf yapması için tüm yüreğini ortaya koyması gerekecektir..
Loulou’nun İnanılmaz Sırrı 2013 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.5/10348 izlenmeLoulou’nun İnanılmaz Sırrı 2013 Türkçe Dublaj izle
18 Aralık 2013 tarihinde gösterime giren Loulou'nun İnanılmaz Sırrı adlı aile ve animasyon türündeki yapım, IMDB'den 6.5/10 puan almıştır. Yönetmenliğini Eric Omond'un paylaştığı 1 ödüllü animasyon filminde, Kurt Loulou tavşan Tom ile beraber çok iyi bir arkadaşlığa sahiptir. Loulou öksüz olarak büyümüşken, bir annesinin varlığının haberini alır. Bu durum sonrasında hayatı çok zor bir döneme girecektir..
Halo Legends 2010 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.7/102152 izlenmeHalo Legends 2010 Türkçe Dublaj izle
16 Şubat 2010 tarihinde gösterime giren animasyon, aksiyon ve bilim-kurgu filmi Halo Legends, IMDB'den 6.7/10 puan almıştır. 2 saatlik animasyon filminin yönetmenliğini Frank O'Connor ve Shinji Aramaki ikilisi paylaşırken filmde, Master Chief adındaki bir süper asker, ünlü Orbital Drop Sock Troopers'a karşı büyük bir rekabetle tanınmaktadır. Ancak bir anda gelişmiş savaşçı Halo Legends'in ortaya çıkmasıyla uzaylılar insanlığa büyük bir savaş açar. Bu büyük savaşı kurtarıcısı ise onlara karşı savaşacak olan Master Chief olacaktır..
Patron Bebek – The Boss Baby 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.5/107115 izlenmePatron Bebek – The Boss Baby 2017 Türkçe Dublaj izle
31 Mart 2017 tarihinde Türkiye'de gösterime giren animasyon, aile ve komedi türlerindeki Patron Bebek filmi, IMDB üzerinden 6.5/10 puan almıştır. Ünlü animasyon filminin yönetmenliğini Tom McGrath paylaşırken 1 ödüllü filmde, 7 yaşındaki Tim, bir köpek sahibi olmak için çabalarken annesi ve babası bir küçük çocuğu evlat edinir. Bu bebekte bir terslik olduğunu fark eden Tim, onun takım elbise giyip, akıcı bir aksanla konuştuğunu görecektir. Bu bebekle bir türlü anlaşamayan Tim, deliye dönerken bir anlaşmaya karar verecektir. Bu bebeğin bir ajan olduğunu öğrenen Tim, onun çözmesi gereken Puppy Cop davası için yardımcı olacak ve onunla beraber çalışmaya başlayacaktır..
Genç Titanlar: Judas Sözleşmesi – Teen Titans: The Judas Contract 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.0/101334 izlenmeGenç Titanlar: Judas Sözleşmesi – Teen Titans: The Judas Contract 2017 Türkçe Dublaj izle
4 Nisan 2017 tarihinde beyaz perdede gösterime giren animasyon, aksiyon ve macera filmi Genç Titanlar: Judas Sözleşmesi, IMDB'den 7.0/10 puan almıştır. Yönetmenliğini ve senaristliğini Sam Liu'nun paylaştığı animasyon filminde, Tara Markov, toprak ve taşların gücünü elinden bulunduran özel bir kızdır. Ancak askerlerin meydana çıkmasıyla beraber Tara Markov'da harekete geçip Titanlar'la bir olacaktır. Bu durum macera dolu anları beraberinde getirecektir..
Kırmızı Kaplumbağa – La tortue rouge 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.6/101749 izlenmeKırmızı Kaplumbağa – La tortue rouge 2016 Türkçe Dublaj izle
29 Temmuz 2016 tarihli Fransız yapımı animasyon ve fantastik türlerindeki Kırmızı Kaplumbağa, IMDB'den 7.6/10 puan almıştır. Yönetmenliğini ve senaristliğini Michael Dudok de Wit'in paylaştığı animasyon filmi 1 Oscar ödülü olmak üzere, 28 ödüle aday gösterilip, 11 ödül kazanmıştır. Filmde, denizde bir kaza geçiren genç bir adam, ıssız bir adaya düşer. Bu adada kaplumbağa, yengeç ve kuşlarla tanışma fırsatı yakalarken çok farklı bir hikayeye dahil olacaktır..
Sahra Çölü – Sahara 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 5.6/102931 izlenmeSahra Çölü – Sahara 2017 Türkçe Dublaj izle
1 Şubat 2017 tarihli animasyon, macera ve komedi filmi Sahara - Sahra Çölü, IMDB'den 5.6/10 puan almıştır. Seslendirme ekibinde Omar Sy, Louane Emera ve Franck Gastambide'nin bulunduğu animasyon filminde, yeni sevgilisi ile yollara düşen bir kobra, en yakın arkadaşı akrep ile çöle varır. Ancak sevgilisinin bir yılan oynatıcısı tarafından ele geçirilmesiyle birlikte onu kurtarmak için amansız bir maceraya atılacaktır..
Tüylü Kaçak – Ozzy 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 5.4/102931 izlenmeTüylü Kaçak – Ozzy 2016 Türkçe Dublaj izle
3 Şubat 2017 tarihinde ülkemizde gösterime giren animasyon, komedi ve macera filmi Tüylü Kaçak, IMDB'den 5.4/10 puan almıştır. 2 ödüllü filmin yönetmenliğini Alberto Rodríguez ve Nacho La Casa paylaşırken filmde, Ozzy adındaki bir köpek gayet güzel bir yaşam sürdürmektedir. Martins Ailesiyle beraber bir uzun yolculuğa çıkmaya hazırlanan Ozzy'nin tüm hayatı mahvolur. Blue Creek'e bırakılan Ozzy, köpekleri ele geçirmek istenen bir yere getirilmiştir. Bu güvensiz ortamda arkadaşlarıyla beraber bir şeyler yapıp kurtulmak zorundadır..
Kabakçığın Hayatı – My Life as a Courgette 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.9/101351 izlenmeKabakçığın Hayatı – My Life as a Courgette 2016 Türkçe Dublaj izle
13 Ocak 2017 tarihinde ülkemizde gösterime giren animasyon filmi Kabakçığın Hayatı, IMDB üzerinden 7.9/10 puan almıştır. 1 Oscar ödülüne aday gösterilen animasyon filminin yönetmenlik ve senaristlik koltuğunda Claude Barras bulunurken filmde, Icara adındaki yetim bir çocuk hayatı boyunca zorluklar çekerek büyümüştür. Yetimhaneye geldikten sonra kendisine Kabak denilmeye başlanmıştır. Çok zor bir şekilde yaşama odaklanırken, bir kıza aşık olan Icara'nın hayatı sıradışı bir şekilde değişecektir..
Savva Küçük Savaşçı – Savva. Serdtse voina 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 4.4/101106 izlenmeSavva Küçük Savaşçı – Savva. Serdtse voina 2015 Türkçe Dublaj izle
12 Kasım 2015 tarihinde vizyona giren RUs yapımı Savva Küçük Savaşçı, IMDB'den 4.4/10 puan almıştır. Filmin başrollerini Maksim Chukharyov, Konstantin Khabenskiy ve Fedor Bondarchuk paylaşırken flmde, 10 yaşındaki Savvaş köyündeki beyaz kurtlar krallığı yüzünden zor günler geçirmektedir. Toplu bir şekilde ortadan kaybolan kurtlar yüzünden sıkıntılı günler geçiren Savva, AnGEE adındaki bir beyaz kurt tarafından köyüne sırtlanlar saldırdığı zaman kurtarılır. O günden sonra 3 başlı maymun kraliçe Jozee'yi kurtarmak için harekete geçen Savva, büyük bir mücadeleye ortak olacaktır..
Küçük Şövalye Trenk – Der kleine Ritter Trenk 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.1/10517 izlenmeKüçük Şövalye Trenk – Der kleine Ritter Trenk 2015 Türkçe Dublaj izle
5 Kasım 2015 tarihli Alman asıllı animasyon filmi Küçük Şövalye Trenk, IMDB'den 6.1/10 puan almıştır. Animasyon filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Anthony Power paylaşırken yapımda, Ortaçağ'da başlayan bir ejderha sorununa çözüm olmak için Duke, bir turnuva düzenlemek ister. Eğer bu turnuvayı kazanan biri olursa bir dilek hakkı olacak ve tüm kasabayı bu kötü ejderhadan kurtarabilecektir. Haksızca hapse atılan babasından dolayı zor günler geçiren Trenk, bu turnuvaya katılıp, babasının yerine savaşacak ve ejderhayla savaşıp, tüm kasabaya özgürlük getirmek için savaşacaktır..