Sitemizde Toplam 5085 Film, 54 Kategori ve 9741 yorum bulunmaktadır.

Bilimkurgu

Life 2017 izle
Altyazılı 6.7 / 1093 izlenmeLife 2017 izle
Life filmini konu alacak olursak. 2017 filmleri arasında efsane olabilecek Amerikan yapımı bilim kurgu filmidir. Filmimizde Marsa gidip kerbela madde alıp dünyaya dönen astronotlar grubunun öyküsüdür. Marstan aldıkları bu yapıyı incelerlerken tek hücreli organizmayı mikroskoplarda keşfederler. Sevinç çığlılları atan hayat 2017 film kadrosu life filmini çektikleri için çok mutlu olurlar. Bunun anlamı dünya dışında gezegenlerde yaşam olabileceğinin kanıtı demektir. Bu tüm evren tarihini değiştirecek muazzam yapıya sahiptir. Paul Wernick ve Rhett Reese nin yazıp Daniel Espinosa'nin yönettiği film kadrosunda ise Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Hiroyuki Sanada, Ryan Reynolds, Ariyon Bakare ve Olga Dihovichnaya gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Ryan Reynolds ise çoktan 2018 yılında vizyona girecek olan Deadpool 2 filminin çalışmalarına başladı filmin yarısını tamamladı bile. Life 2017 izle için sitemize gelen herkese teşekkür ederiz.
Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu izle
Fragman 6.8214 izlenmeValerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu izle
Luc Besson'un yeni filmi Valerian and the City of a Thousand Planets "Valérian and Laureline" çizgi-roman serisinden sinemaya uyarlandı. Valerian (Dane DeHaan) ve Laureline (Cara Delavingne), tüm evrenin düzenini sağlayan insan gezegeni hükümeti için çalışan özel ajanlardır. Kumandanlarının (Clive Owen) emri doğrultusunda, Valerian ve Laureline, evrenin her köşesinden binlerce farklı türe ev sahipliği yapan, nefes keseci güzellikteki gökada metropolü Alpha'ya göreve giderler. Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu izle Alpha'nın 17 milyonluk halkı, evreni iyileştirmek için tüm yeteneklerini, teknolojilerini ve kaynaklarını ortaya koymuşlardır. Fakat ne yazık ki, Alpha'daki herkes aynı amaca hizmet etmiyordur; tam tersine, bir takım görünmeyen güçler korkunç bir tehlikeyi üzerlerine salmak üzere iş başındadır.
Maymunlar Cehennemi Savaş izle
Türkçe Dublaj 8.112104 izlenmeMaymunlar Cehennemi Savaş izle
Girdiği her serisiyle dünyayı kasıp kavuran bir film olmayı başaran Maymunlar Cehennemi Savaş, son filmi olarak War for the Planet of the Apes'i sunuyor. Maymunlar Cehennemi serisinin son filmi olarak gösterime girecek olan Maymunlar Cehennemi 3, ilk olarak 2011 yılında gösterime girmişti. 2014 yılında yeni serisiyle adeta piyasaya bomba gibi düşen Maymunlar Cehennemi, 2017 yılında ise son serisini patlatıyor. Büyük bir beklenti oluşturan Maymunlar Cehennemi 3: Savaş filminin yönetmenlik koltuğunda Matt Reeves adlı dünyaca ünlü senarist ve yönetmen yer alırken filmin başrollerinde ise ünlü aktör ve aktristlerden Woody Harrelson , Andy Serkis ve Steve Zahn yer alıyor. Filmde, Sezar'ın büyük ordusu, inancına ve hırsına büyük bir şekilde yenilip çok büyük kayıplar verir. Sezar, bu olay sonrasında kendisine karşı büyük sorumluluklar hissederken, Colonel'den intikam almak için harekete geçecektir. Ancak iki ırkın da geleceğini hiçbir şekilde umursamamıştır. Savaş başladıktan sonra tüm gerçeklikler boy göstermeye başlarken her şeyin seyri değişmeye başlayacaktır. 14 Temmuz'da Türkiye'de gösterime girmesi beklenen Maymunlar Cehennemi filmi Chernin Entartainment katkılarıyla gösterime giriyor..
The Bad Batch 2016 Full izle
Orjinal Film 5.6378 izlenmeThe Bad Batch 2016 Full izle
Yamyamların arasında yaşanan aşk öyküsünü anlatan film imdb 5.6 puana sahiptir. Usa yapımı olan bu film bilim kurgu projesinde büyük değerler harcanmış olup the bad batch adı ile 2016 yapımı filmdir.
The Recall 2017 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 5.7/101089 izlenmeThe Recall 2017 Türkçe Altyazılı izle
1 Haziran 2017 tarihinde gösterime giren Kanada yapımı korku, bilim-kurgu ve gerilim filmi The Recall, IMDB'den 5.7/10 puan almıştır. 90 dakikalık filmin başrollerinde Wesley Snipes, RJ Mitte ve Jedidiah Goodacre yer alırken filmde, 5 genç arkadaş güzel bir tatil için yollara düşer ve bir göl evine gelirler. Ancak tam güzel bir tatil başlayacakken derken bir uzaylı istilası gerçekleşir ve uzaylılar onlara korku dolu anlar yaşatmaya başlar..
Dolaşım – Stasis 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 3.7/101946 izlenmeDolaşım – Stasis 2017 Türkçe Dublaj izle
29 Ağustos 2017 tarihli bilim kurgu filmi Dolaşım, IMDB'den 3.7/10 puan almıştır. Nicole Jones-Dion'un yönetmenliğini paylaştığı bilim-kurgu filminde, Ava adlı bir genç kız bir partinin bitmesinden sonra evine geçer ve uykuya dalar. Ancak sabah uyandığında aynaya baktığında çok farklı bir şey görecektir. Kendisini aynadaki kişi olmadığıın öğrenen Ava, sanal bir hayalet olduğunu görecektir. Bu durum karşısında kendi rotasını çizen Ava, dünyayı değiştirecek bir çizelgeyi takip edecektir..
Power Rangers 2017 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 6.5/102105 izlenmePower Rangers 2017 Türkçe Altyazılı izle
24 Mart 2017 tarihinde Türkiye'de gösterime giren aksiyon, macera ve bilim-kurgu filmi Power Rangers, IMDB'den 6.5/10 puan almıştır. Filmin başrollerini Dacre Montgomery, Naomi Scott ve RJ Cyler paylaşırkne filmde, yakın bir gelecekte dünya istilaya uğramış ve bir grup uzaylı dünyaya zarar vermeye başlamıştır. Uzaylıları etkisiz hale getirmek isteyen bir gru liseli genc, onlara karşı gelmek adına çok büyük bir mücadele verecektir..
Aşk Uğruna – Equals 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.1/102167 izlenmeAşk Uğruna – Equals 2015 Türkçe Dublaj izle
15 Haziran 2016 tarihinde Türkiye'de vizyona giren dram, romantik ve bilim-kurgu filmi Aşk Uğruna, IMDB'den 6.1/10 puan almıştır. Filmin başrollerini ABD'li ünlü oyunculardan Nicholas Hoult, Kristen Stewart ve Vernetta Lopez paylaşırken filmde, Switched On Sydrome adındaki bir hastalığa yakalanan bir grup insan, farklı gezegenlerde yaşamaktadır. Bu hastalığa yakalanan tüm kişiler duygularını kaybedip, yok olmaya başlarken Silas ve Nia hiçbir şekilde bu hastalıkta aşk olmamasına karşın aşık olurlar. Bu hisleriin nasıl elde ettiklerini anlarken aşk uğruna çok zor zamanlar yaşayacaklardır..
Yaratık: Covenant – Alien: Covenant 2017 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 6.8/104180 izlenmeYaratık: Covenant – Alien: Covenant 2017 Türkçe Altyazılı izle
12 Mayıs 2017 tarihli bilim-kurgu, aksiyon, gerilim ve macera filmi Yaratık : Covenant, IMDB'den 6.8/10 puan alarak tüm kalitesini gösteriyor. Filmin başrollerinde Michael Fassbender, Katherine Waterston ve Billy Crudup adlı ünlü isimler yer alırken filmde, başarılı bir ekip Covenant adındaki bir gemiyle uzayın derinliklerine doğru yollara çıkarlar. Ancak bir gezegene varırlar. Bu gezegen daha önce hiç keşfedilmemiştir. Tehlikeli yaratıklarla karşı karşıya kalan bu ekip, bu tehlikeli yaratığa karşı çok zor zamanlar yaşayacaktır..
Logan 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 8.4/1010365 izlenmeLogan 2017 Türkçe Dublaj izle
3 Mart 2017 tarihinde ülkemizde gösterime giren aksiyon, dram ve bilim-kurgu türlerindeki Logan, IMDB üzerinden 8.4/10 gibi çok yüksek bir puan alarak tüm kalitesini biz sinemaseverlere gösteriyor. James Mangold'un hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlendiği filmin başrollerinde dünyaca ünlü isimlerden Hugh Jackman, Patrick Stewart ve Dafne Keen yer alırken filmde, Logan artık yorgun bir savaşçı haline dönüşmüştür. Hiçbir özelliğini doğru dürüst kullanamayan Logan, Profesör X'i Meksika sınırında saklamaya çalışmaktadır. Bu Dünya'dan saklanmak için çabalayan Logan, karanlık güçler yüzünden takip edilir. Bu durum kendisini ve Profesör X'i zora sokunca bir küçük kız çocuğuyla beraber geleceğe odaklanacaktır..
Lucid Dream 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.6/102190 izlenmeLucid Dream 2017 Türkçe Dublaj izle
22 Şubat 2017 tarihli Güney Kore asıllı bilim-kurgu ve gerilim türündeki Lucid Dream adındaki başarılı yapım, IMDB'den 6.4/10 puan almıştır. Yönetmenliğini Kim Joon-Sung'un paylaştığı ve başrollerinde Ho-jin Chun, Soo Go ve Suk-ho Jun'un yer aldığı bilim-kurgu filminde, Dae-ho polisten kaçmaya çalışırken artık ipleri kendisinin eline alması gerekecektir. Bu durum yüzünden kendi beyninin içine girip çok farklı bir mücadeleye hazırlanacak ve geleceğini buna göre uyarlayacaktır..
Kill Switch – Redivider 2017 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 5.8/102851 izlenmeKill Switch – Redivider 2017 Türkçe Altyazılı izle
1 Haziran 2017 tarihli Hollanda asıllı bilim-kurgu filmi Kill Switch, IMDB'den 5.8/10 puan almıştır. Tim Smit'in yönetmenliğini paylaştığı filmin başrollerinde Dan Stevens, Bérénice Marlohe ve Mike Reus bulunurken filmde, bir savaş pilotu, ailesini gelen tehlikelere karşı korumak için yollara düşer. Dünyayı kurtarmak ve ailesini güvenli bir limana çekmek isteyen bu savaş pilotu, çok zor zamanların esiri olacaktır..
Robot Jeeg – Lo chiamavano Jeeg Robot 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.3/104447 izlenmeRobot Jeeg – Lo chiamavano Jeeg Robot 2015 Türkçe Dublaj izle
25 Şubat 2016 tarihli İtaln filmi Robot Jeeg, aksiyon komedi ve bilim-kurgu türleriyle gösterime girmiştir. IMDB'den 7.3/10 puan alan ve bunun yanında 16 ödül kazanan Robot Jeeg filminin başrollerinde Claudio Santamaria, Luca Marinelli ve Ilenia Pastorelli bulunurken yapımın yönetmenliğini ve senaristliğini Gabriele Mainetti paylaşmıştır. Filmde, Enzo adındaki bir genç, Roma'daki varoş sokaklarda gezerken bir radyoaktif maddenin etkisiyle süper güçlere sahip olur. Ancak suç dünyasına giremeyen Enzo, günün birinde Alessia'yla tanışınca hem ona aşık olacak hem de aksiyon dolu anlarla kötülere karşı savaşacaktır..
Halo Legends 2010 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.7/102152 izlenmeHalo Legends 2010 Türkçe Dublaj izle
16 Şubat 2010 tarihinde gösterime giren animasyon, aksiyon ve bilim-kurgu filmi Halo Legends, IMDB'den 6.7/10 puan almıştır. 2 saatlik animasyon filminin yönetmenliğini Frank O'Connor ve Shinji Aramaki ikilisi paylaşırken filmde, Master Chief adındaki bir süper asker, ünlü Orbital Drop Sock Troopers'a karşı büyük bir rekabetle tanınmaktadır. Ancak bir anda gelişmiş savaşçı Halo Legends'in ortaya çıkmasıyla uzaylılar insanlığa büyük bir savaş açar. Bu büyük savaşı kurtarıcısı ise onlara karşı savaşacak olan Master Chief olacaktır..
Colossal 2016 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 6.5/101261 izlenmeColossal 2016 Türkçe Altyazılı izle
21 Nisan 2016 tarihli aksiyon, komedi ve dram türlerindeki Colossal adlı yapım, IMDB'den 6.5/10 puan almıştır. 1 ödül kazanan aksiyon filminin başrol koltuklarını Anne Hathaway, Jason Sudeikis ve Austin Stowell paylaşırken filmde, Gloria adındaki bir kadın sakin bir hayat sürdürürken bir anda hayatı alt üst olur. İşini kaybedilip, sevgilisinden ayrılan Gloria, çaresiz kalmıştır. New York'u terk ederek Güney Kore'ye dönerken canavar saldırısına şahit olur. Şehir bu canavarın saldırısıyla boğuşurken, Gloria bu canavarla arasında bir bağın olduğunu anlayacak ve her şey çok farklı olmaya başlayıp, canavarı yönetmeye başlayacaktır..
Here Alone 2016 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 5.6/101453 izlenmeHere Alone 2016 Türkçe Altyazılı izle
15 Nisan 2016 tarihinde gösterime giren dram, korku ve bilim-kurgu türlerindeki Here Alone, IMDB'den 5.6/10 puan almıştır. Başrollerini ünlü isimlerden Lucy Walters, Gina Piersanti ve Adam David Thompson paylaştığı 2 ödüllü korku filminde, genç bir kadın toplumsal baskıdan uzaklaşırken bir anda gizemli bir salgının yayıldığını öğrenir. Tek başına kalıp, bu salgının öldürdüğü milyonlarca insanın aksine yaşama tutunmaya çalışacaktır. Ancak bu durum ona çok zor zamanlar yaşatacaktır..
Galaksinin Koruyucuları 2 – Guardians of the Galaxy Vol. 2 izle
Altyazılı 8.2/108378 izlenmeGalaksinin Koruyucuları 2 – Guardians of the Galaxy Vol. 2 izle
İlk filmiyle milyonlarca izleyiciyi sinemada buluşturan Galaksinin Koruyucuları, bu sefer ikinci serisiyle çok büyük bir beklenti yaratıyor. 28 Nisan'da ülkemizde gösterime girmesi beklenen bilim kurgu ve aksiyon filmi, ilk serisini 2014 yılında yayınlamıştı. Devam niteliğinde olan bu filmle birlikte Marvel dünyası çok farklı bir platform oluşturuyor. Yönetmenliğini dünyaca ünlü isim James Gunn paylaşırken filmin yapımcılık koltuğunda Kevin Feige yer alıyor. Başrollerde ünlü aktör ve aktristlerden Chris Pratt , Zoe Saldana ve Karen Gillan adlı isimlerin bulunduğu Galaksinin Koruyucular 2, pek çok sinemaseveri heyecanlandırıyor. Filmde, uzay ekibinin yaptığı yolculuk sırasında bir yandan da yaşadıkları galaksiyi korumak için yaptıkları maceraları izliyoruz. Galaksiyi korumak için daima büyük mücadele veren bu ekip, bir aile olmayı başarmışlardır. Ekipte kendilerini zorlu düşmanlardan korumak için harekete geçen Galaksinin Koruyucuları, düşmanlarla baş edemeyeceğini anlayınca yanlarına süper karakterler dahil oluyor. Stanlord olan Peter Quill'in gizemli geçmişindeki tüm sır perdelerini çözmeye başlayan Galaksinin Koruyucuları, eski düşmanlarıyla savaşırken bir yandan da Galaksiyi korumak için amansız bir mücadeleye eşlik oluyor. Guardians of the Galaxy Vol. 2 filmi, 137 dakika olarak gösterime girmiştir. 28 Nisan'da Türkiye'de vizyona girecek olan ve TR dil seçeneğiyle yayınlanacak olan film dünyada 100'e yakın ülkede gösterime girmiştir. Marvel ve Walt Disney'in katkılarıyla oluşturulan bu devasa büyülükteki yapıt, 2014 yılında beyaz perdeye giren ilk serisi gibi büyük bir başarı elde etmeyi bekliyor. Çok büyük çalışmalar yapılarak gösterime giren Galaksinin Koruyucular 2 filmi, aksiyon ve bilim-kurgu türleriyle bize iddaalı bir yapıt sunuyor..
Kabuktaki Hayalet – Ghost In The Shell 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.8/109784 izlenmeKabuktaki Hayalet – Ghost In The Shell 2017 Türkçe Dublaj izle
31 Mart 2017 tarihinde Türkiye'de gösterime giren aksiyon, suç ve dram türündeki Kabuktaki Hayalet, IMDB'den 6.8/10 puan almıştır. Filmin başrollerinde dünyaca ünlü isimlerden Scarlett Johansson, Pilou Asbæk ve Takeshi Kitano yer alırken filmde, 9. birlik adıyla bilinen insan-sayborg hibritlerinin binbaşısı bir kadındır. Geçmişine dair hiçbir şekilde hatırlamayan bu yarı insan yarı sayborg, kusursuz bir asker olarak geliştirilmiştir. Terörizme karşı savaşarak insanların zihnini kontrol etmeyi hedeflemiştir. Büyük suçlarla mücadele edip, tüm dünyayı düzene sokacak olan bu binbaşı günün birinde hayatının kurtarılmadığını ve çalındığını öğrenecektir. Bu durum yüzünden geçmişini araştırmak için harekete geçecektir.
Ölümcül Deney: Son Bölüm – Resident Evil: The Final Chapter 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 5.6/103863 izlenmeÖlümcül Deney: Son Bölüm – Resident Evil: The Final Chapter 2016 Türkçe Dublaj izle
24 Şubat 2017 tarihinde Türkiye'de gösterime giren Ölümcül Deney : Son Bölüm, IMDB'den 5.6/10 puan alarak tüm kalitesini gösteriyor. Aksiyon, korku ve bilim-kurgu türlerindeki filmin başrollerinde Milla Jovovich, Iain Glen ve Ali Larter adlı isimler yer alırken filmde, Alice insan ırkını yok etmek isteyen The Red Queen adlı bir planını peşine düşer. Hedefi bu planı ortadan kaldırmaktır. Yeni ekibini toplayıp harekete geçen Alice, bu tehlikeli görevi başarmak zorundadır..
The Void 2016 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 6.1/101610 izlenmeThe Void 2016 Türkçe Altyazılı izle
1 Nisan 2017 tarihinde gösterime giren korku, gizem ve bilim-kurgu filmi The Void, IMDB'den 6.1/10 puan alarak tüm kaltiesini gösteriyor. Kanada asıllı filmin başrollerinde Aaron Poole, Kenneth Welsh ve Daniel Fathers yer alırken 1 ödüle layık görülen filmde, Carter adındaki bir polis, çölde bir adamın kanlar içinde yattığını görür. Acilen onun kollarından tutup, hastaneye yetiştirmeye doğru hareket eder. Hastanede insanlar tuhaf bir şekilde çıldırmaya başlayınca, Carter kendini içinden çıkılamaz bir yaşamın parçası olarak bulacaktır..
Kabuktaki Hayalet – Ghost in the Shell 2017 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 6.8/105240 izlenmeKabuktaki Hayalet – Ghost in the Shell 2017 Türkçe Altyazılı izle
31 Mart 2017 tarihinde ülkemizde gösterime giren Kabuktaki Hayalet, IMDB'den 6.8/10 puan alarak tüm kalitesini gösteriyor. Aksiyon, suç ve dram türündeki 107 dakikalık filmin başrollerinde dünyaca ünlü isimlerden Scarlett Johansson, Pilou Asbæk ve Takeshi Kitano yer almıştır. Filmde, siber suçlarla mücadele etmek adına 9. Birim'in başına insan-cyborg hibritleri yerleştirilmiştir. Hanka Robotik şirketinin yarattığı bu süper güçler, 9. Birlik'in denetimi altında tehlikeli suçlara karşı aksiyon dolu bir mücadele verecektir..
Transformers 5 Son Şövalye izle
Türkçe Dublaj 6864 izlenmeTransformers 5 Son Şövalye izle
2017 yılında gösterime girilmesi beklenen Transfomers 5 “Hosbro Studios” tarafından yapılan açıklama ile 23 Haziran 2017de vizyona girecek. Transformers 5 ilk filminden itibaren büyük gişelere sahip olan Amerikan ve Çinin ortak yapımını üstlendiği bir bilim kurgudur.Transformers 5 Son Şövalye filmini nette ilk olarak fullonlinefilmizle.net adresinden izliyebilirsiniz.
Guardians 2017 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 3.2/104668 izlenmeGuardians 2017 Türkçe Altyazılı izle
23 Şubat 2017 tarihinde gösterime giren aksiyon, macera ve bilim-kurgu türündeki Guardians, IMDB'den 3.2/10 puan almıştır. Filmin yönetmenliğini Sarik Andreasyan paylaşmıştır. Filmin başrollerinde Anton Pampushnyy, Sanjar Madi ve Sebastien Sisak yer alırken filmde, Rusya büyük bir soğuk savaş dönemine girmiştir. Halkın az zarar görmesi adına Patriot adındaki bir örgüt kuran Rus Devleti, süperkahramanları bu ekibe toplamıştır. Halkın arasında olan bu süperkahramanlar kendilerini gizlerken, karşılarına çok büyük bir düşman çıkınca harekete geçeceklerdir..
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 8.5/1071805 izlenmeKaptan Amerika: Kahramanların Savaşı 2016 Türkçe Dublaj izle
6 Mayıs 2016 tarihinde Türkiye'de vizyona giren dünyaca ünlü yapım Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmi, IMDB üzerinden 8.5/10 puan alarak tüm kalitesini bizlere gösterirken filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Anthony Russo ve Joe Russo kardeşler paylaşmıştır. Başrollerini dünyaca ünlü oyunculardan Chris Evans, Robert Downey Jr. ve Scarlett Johansson paylaşırken yapım, top 250 film sıralamasında 68'inci sıraya yerleşmiştir. Marvel yapımı aksiyon, macera ve fantastik türündeki filmde, insanlığı koruma görevine hiç durmadan devam eden Yenilmezler ekibi, durmadan politik güçleri yenmek için bir otorite tarafından baskı altına alınmıştır. Büyük bir sistemin kurulması için baskı yapılan Yenilmezler ekibi, fikir ayrılığına düşecektir. Böylelikle iki gruba ayrılırlar. Steve Rogers kendi yoluna giderek hükümet baskısını arkasına alıp özgür olmayı hedefler. Tony Stark ise hükümet kontrolünü isteyen biri haline dönüşür. Böylece fikir ayrılığına düşen Yenilmezler ekibinin kahramanları büyük bir savaşın eşiğine gelecektir.