Sitemizde Toplam 5085 Film, 54 Kategori ve 9741 yorum bulunmaktadır.

En iyi 100 Film

Logan 2017 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 8.4/1013658 izlenmeLogan 2017 Türkçe Altyazılı izle
3 Mart 2017 tarihinde ülkemizde gösterime giren dünyaca ünlü aksiyon, dram ve bilim-kurgu türündeki Logan, IMDB'den 8.6/10 gibi çok yüksek bir puan almıştır. IMDB top 250 film listesinde 51. sıraya yerleşmiştir. Filmin başrollerinde dünyaca ünlü aktör ve aktristlerden Hugh Jackman, Patrick Stewart ve Dafne Keen yer alırken filmde, Profeser X ve Wolverine yaşlanmış ve artık emekli olmuştur. Meksika sınırlarında bir yerde sakin bir hayat sürdüren Profesör X, gizlenmeyi tercih etmiştir. Ancak Logan'ın bu saklanışı, gizemli genç bir mutant geldiğinde son erecektir. Kötü bir organizasyona dahil olan Logan, ekibiyle birlikte bu büyük tehlikeye karşı savaşmak için harete geçecektir.
Whiplash Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 8.61519668 izlenmeWhiplash Türkçe Dublaj izle
Prestijli müzik okulu Shaffer'da 1. sınıfta okuyan 19 yaşındaki Andrew Neiman (Miles Teller), hırslı bir davulcudur ve günün birinde efsaneler arasına girmeyi hayal etmektedir. Buranın en önemli orkestrasının şefi ise Terrence Fletcher (JK Simmons) adında, oldukça katı eğitim prensipleri uygulayan bir müzisyendir. Günün birinde Neiman'ın yeteneği Fletcher tarafından farkedilir ve okulun ana orkestrasına alınır. Fletcher'ın gözüne girebilmek için insanüstü bir çalışma sergileyen, ailesini ve özel hayatını bile bir kenara atan Neiman ile Fletcher'ın arasında tansiyonu hiç düşmeyecek bir öğretmen-öğrenci ilişkisi başlayacaktır.Fullonlinefilmizle.com İmdb 8.6
Göz 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.3807586 izlenmeGöz 2014 Türkçe Dublaj izle
Moleküler biyolog Ian Gray (Michael Pitt) ve laboratuvarda birlikte çalıştığı arkadaşları Karen ve Kenny, insan gözünün evrimine dair bir araştırma yapmaktadırlar. Bu araştırma, insanoğlunun kaderini etkileyecek sonuçlar doğurma potansiyeline sahiptir. Ian bu sırada oldukça farklı gözleri olan Sofi (Astrid Bergès-Frisbey) ile tanışır.Fullonlinefilmizle.com iyi seyirler dileriz.
Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı Türkçe Alt Yazılı izle
Altyazılı 8.0854681 izlenmeHobbit 3 Beş Ordunun Savaşı Türkçe Alt Yazılı izle
Hobbit 3 serisinin son filmi olan Hobbit beş ordunun savaşı filmi 2014 yılının aralık ayında Türkiyede vizyona girecek.Bu filmde Bilbo Baggins'in heyecan dolu macerası sona ermiş olacak.Bilbo ve cüceler,Erebor hazinesine kavuşmaya uğraşacaklar.Anca Sauron orklarıyla ve tüm gücüyle Lonely Mountain'a saldırı yapacaktır.
Kader-Predestination Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.51218451 izlenmeKader-Predestination Türkçe Dublaj izle
Tıpkı bir önceki filmlerinde olduğu gibi yine ünlü aktör Ethan Hawke ile işbirliği yapan Spierig Kardeşler bu sefer Looper ile Azınlık Raporu'nun karması olacak bir bilimkurgu-gerilim çeşitlemesine imza atıyorlar! Yılın sürpriz polisiye soslu bilimkurgusal hadiselerinden biri olmaya aday film kendi kulvarında bir hayli iddialı görünüyor!Fullonlinefilmizle.com iyi seyirler diler
Yargıç – The Judge 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.6501494 izlenmeYargıç – The Judge 2014 Türkçe Dublaj izle
The judge 2014 filminin konusu;Film, Downey'in canlandıracağı başarılı bir avukatın, annesinin cenazesi için memleketine dönmesinden sonra yaşananları anlatacak. Babasıyla arasının pek de iyi olmadığı avukat, Alzheimer hastası babasının, annesinin ölümüyle bir bağlantısının olup olmadığını araştırırken, unuttuğu kökleriyle de tekrar karşılaşacak. 2013'te çekimlerine başlanan film,The judge filmi 2014 Ekim ayında vizyona girecek.Fullonlinefilmizle.com Türkiyenin lider film izleme sitesi
American Sniper-Keskin Nişancı 2014 izle
Altyazılı 7.62162673 izlenmeAmerican Sniper-Keskin Nişancı 2014 izle
American Sniper filmi,Bahriye Komandoları'na katılan ve Irak'ta 150'den fazla insanın ölümüne sebep olan Chris Kyle (1974-2013) isimli askerin aynı isimli kitabından uyarlanan filmde Chris Kyle'ın askeri kariyeri ve yaşadıkları anlatılacak.
X-Men Geçmiş Günler Gelecek izle
Altyazılı 8.51417358 izlenmeX-Men Geçmiş Günler Gelecek izle
Süper kahramanlar ekibi X-men dünyayı felaketten ve etkilerinden korumak için Wolverine'i zamanda yolculuğu gönderir ve bu vahim olayı engellemeye çalışır.Amaç dünyadaki tüm insanları ve yaşıyan canlıların geleceğine yön veren önemli bir tarihi olayı engellemektedir.Kahramanlarımız,gençlik günlerindeki gibi omuz omuza çarpışmak hemde geçmişte,günümüzde büyük bir mücadele vermek zorundadaır.Bryan Singer'ın yönettiği filmin yıldızlarla bezeli kadrosunda Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Ian McKellen, Michael Fassbender ve Anna Paquin gibi isimler öne çıkıyor.X-Men Geçmiş Günler Gelecek filmini fullonlinefilmizle.net adresinden hd kalitede izliyebilirsinz.
12 Yıllık Esaret Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 8.6581909 izlenme12 Yıllık Esaret Türkçe Dublaj izle
Solomon Northup'ın 1853 yılında yazdığı ve kendisini anlattığı romanından anlatılan film Amerika'nın kuzeyinde yaşayan özgür bir isanken kaçırılarak köle yapılan ve 12 yıl köle olarak çalıştırılmış kişinin hikayesini anlatmaktadır.Bu 2013 yapımı olan 12 yıllık esaret filmini hd film izleme adresimizden seyredebilir arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz iyi seyirler dileriz.
Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü izler
Türkçe Dublaj 9.0340328 izlenmeYüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü izler
Aragorn, kendi ırkının çağrısına cevap vererek, Orta Dünya’nın bütün kaderi onun elindeyken doğumuyla birlikte ona verilen gücünü kullanabilecek midir? Karanlığın bütün güçleri son savaş için bir araya gelirken Gandalf, Gondor’un yaralı ordusunu toparlamak için hazırlıklara başlar. Gandalf’a gereken destek Rohan Kralı Theoden’den gelir. Thoden, tarihin bu en büyük savaşı için tüm savaşçılarını seferber eder. İçlerinde saklanan Eowyn ve Merry ile birlikte insanlar, tüm cesaretlerine ve ırklarına olan sonsuz bağlılıklarına rağmen Gondor’u kuşatan düşmanların karşısında güçsüzdür. Çok büyük kayıplar vereceklerini bilseler de insanlar Sauron’un dikkatini başka yöne çekerek Yüzük Taşıyıcısı’nın yolculuğunu tamamlamasını sağlamak için hayatlarının en zor savaşında birbirlerine kenetlenirler.Fullonlinefilmizle.com iyi seyirler dileriz
Barfi : Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 8.3394341 izlenmeBarfi : Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur Türkçe Dublaj izle
KAliteli ve düşündürücü bir hint filmi daha sizlerle,barfi aşkın dili yoktur filminin hikayesi,Barfi hem işitme hemde konuşma özürlü bir gençtir. Shuriti Adında genç Bir kıza aşıktır Fakat Shuritinin ailesi onun normal Bir erkekle evlenip iyi bir mutlu hayat kurmasından yanadır. Barfi bu umutsuz aşkdan yorulmuş yepyeni bir hayata başlamıştır. Bu arada Jhilmil adında yeni bir sevgilisi de olmuştur. Fakat polis tarafından da aranmaktadır tam bu dönemde tekrar karşısına çıkan Shuriti bütün dengelerini alt üst etmiştir. Artık Barfi bir seçim yapmak zorundadır.Fullonlinefilmizle.com adresinden hd kalitede ,iyi seyirler dileriz.
Wasseypur Çeteleri Bölüm 1 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 8.6192865 izlenmeWasseypur Çeteleri Bölüm 1 Türkçe Dublaj izle
Aksiyon ve suç türündeki Gangs Of Wasseypur filminin konusu ,Bu eşsiz gangster destanı yetmiş yıllık bir süreyi kapsıyor ve Hindistan´da bir madenci kasabası olan Wasseypur´un hâkimiyetini ele geçirme hırsı peşinde, birbirlerine kan davası güden rakip ailelerin üç nesil süren hikâyesini anlatıyor. Bu ilk yarı, sömürge dönemi Hindistan´ın son zamanlarında başlıyor: İngiliz trenlerini yağmalayan Şahit Han, ardından sadece intikam için Ramadhir Singh´in kömür madeninde işçilik yapıyor. On yılın sonunda oğlu Serdar Han babasının onurunu kurtarmaya yemin edip Bollywood sinemasına kafayı takmış bir kasaba olan Wasseypur´un en korkulan adamı oluyor. Wasseypur Çeteleri - Bölüm 1, ilk kez 2012 yılında Cannes´da Yönetmenlerin On Beş Günü bölümünde gösterildi. Fullonlinefilmizle.com hd kalitede ,iyi seyirler dileriz.
Vampir Avcısı Abraham Lincoln Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.5974632 izlenmeVampir Avcısı Abraham Lincoln Türkçe Dublaj izle
Reis Lincoln'un annesi,vampir tarafından öldürülür.Ve Başkanın tek tutkusu annesini öldüren katilleri bulup yakalayıp öldürmek Abraham Lincoln Vampir avcısı filmini hd film izleme siteniz olan www.fullonlinefilmizle.net adresinden izliyebilirsiniz bizi takip etmeye devam edin.
Şabanoğlu Şaban izle
Yerli Film 8.8217544 izlenmeŞabanoğlu Şaban izle
Canciğer arkadaşlar Şaban ile Ramazan'ın komik oyküsünü konu alan şabanoğlu şaban türk filminde, Vatani görevini tamamlayan Şaban, tezkereyi alınca, eski komutanının yanında işe girer. Arkadaşı Ramazan'la birlikte, polisin bir türlü yakalayamadıkları kabadıyı Kadırgalı Eşref'i yakalarlar ve kahraman olurlar. Bu başarılarından sonra Nazır Paşa onları gizli polis yapar. Bu arada Nazır Paşa'nın evinde kızkardeşinin elması çalınır. Nazır Paşa Şaban ve Ramazanı konağında araştırma yapmak ve elması bulmak için onları görevlendirir.Fullonlinefilmizle adresinden tüm Kemal Sunal filmlerini hd kalitede izleyebilirsiniz.İYi seyirler dileriz.
Hababam Sınıfı Güle Güle izle
Yerli Film 6.6183865 izlenmeHababam Sınıfı Güle Güle izle
HAbabam sınıfı güle güle filminin konusu ,doğulu bir ailede yetişen edebiyat hocası Mehmet Bülbül'ün tayini Özel Çamlıca Lisesi'ne çıkar. Öğrenciler ilk başta yeni gelen hocalarına yukarıdan bakarlar. Mehmet Hoca, ilk başta bu duruma aldırış etmese de daha sonra ailesinin küçük görülmesine dayanamaz. Bu arada Hafize Ana'nın kızı Nazlı da okulda okumaktadır. Ancak fakirliğinden utanan Nazlı, annesinden köşe bucak kaçmaktadır. Mehmet Hoca, diğer öğrencileriyle olduğu gibi Nazlı'yla da yakından ilgilenir ve onun sorunlarını çözmesine yardımcı olur.Fullonlinefilmizle adresinden tüm yeşilçam filmlerini restorasyonlu olarak hd kalitede izleyebilirsiniz.İyi seyirler dileriz.
Kara Şövalye Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 285625 izlenmeKara Şövalye Türkçe Dublaj izle
Batman ikinci filmiyle devam ediyor.The Dark Knight'da, Batman suça karşı savaşını daha da ileriye götürüyor: Teğmen Jim Gordon ve Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımlarıyla, Batman, şehir sokaklarını sarmış olan suç örgütlerinden geriye kalanları temizlemeye girişir. Bu ortaklığın etkili olduğu açıktır, ama ekip kısa süre sonra kendilerini, Joker olarak bilinen ve Gotham şehri sakinlerini daha önce de dehşete boğmuş olan suç dehasının yarattığı karmaşanın ortasında bulurlar.Aksiyon ve macera serisini fullonlinefilmizle adresinden kara şövalye türkçe dublaj izleyebilirsiniz.iyi seyirler dileriz.
Batman Başlıyor Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 8.3350793 izlenmeBatman Başlıyor Türkçe Dublaj izle
Ünlü oyuncu Christian Bale nin başrollerinde yer aldığı yeni serisinin ilk filmi olan batman başlıyor filminin konusu , Ailesinin öldürülmesinin ardından muazzam bir servetin sahibi olsa da, büyük hayal kırıklığı yaşayan Bruce Wayne , adaletsizlikle savaşmanın yollarını bulmak, ve güçsüzleri korkuya boğanlara gözdağı vermek amacıyla dünyayı dolaşır. Wayne bir süre sonra Gotham'a dönerek, diğer kimliğini ortaya çıkarır: Gücünü, aklını ve yüksek teknoloji ürünü araçlarını, şehri tehdit eden kötü güçlere karşı kullanan maskeli Batman’i.Fullonlinefilmizle adresinden full hd kalitede batman başlıyor türkçe dublaj izleyebilirsiniz.İyi seyirler dileriz.
Soysuzlar Çetesi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 565261 izlenmeSoysuzlar Çetesi Türkçe Dublaj izle
Brad Pitt in başrollerinde yer aldığı muhteşem bir film olan soysuzlar çetesi filminin konusu ,Aynı günlerda Avrupa’nın başka bir köşesinde Teğmen Aldo Raine , Yahudi askerler tarafından kurulan bir grubu düşmana karşı misilleme yapma amacıyla organize etmektedir. Düşmanları tarafından “Piçler” yakıştırmasıyla bilinen Raine’ın grubu, Nazi Almanyasının önde gidenlerine zarar verme misyonunu üstlenmiştir. Bu amaçla, Alman sinema oyuncusu ve gizli ajan Bridget Von Hammersmarkile işbirliği yaparlar.Shasoanna’nın kendi intikamını alma planlarını yaptığı bir sinema salonunun çatısı altında hepsinin kaderleri kesişecektir.Fullonlinefilmizle adresinden soysuzlar çetesi filmini full hd kalitede izleyebilirsiniz.İyi seyirler dileriz.
Deja Vu Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.01033535 izlenmeDeja Vu Türkçe Dublaj izle
Kısaca Deja Vu olarak bilinen olayın rahatsız edici gizemini herkes bir şekilde deneyimlemiştir.Birisiyle yeni tanıştığınızda sanki onu yıllardır tanıyormuş gibi bir hisse kapılırsınız. Veya herhangi bir yere ilk defa gittiğiniz halde sanki orada daha önce bulunmuş gibi hissedersiniz. Kısacası Deja Vu adı verilen duyguyu bilmeyen yoktur denilebilir. Peki, ya bu tuhaf ve tüyler ürpertici duygu aslında geçmişten gönderilen bir uyarıın ayrıntılarıysa… Veya bilinmeyen geleceğe dair ipuçlarını barındırıyorsa.Gerilim türündeki dejavu filmiyle bu olayın ayrıntılarını heycanla izleyebilirsiniz.Filmde,New Orleans’taki bir feribota konulan bombayla meydana gelen büyük patlamanın ardından kanıt toplaması için çağrılan Carlin, insanların beyninin içindeki “deja vu”ların herşeyden daha güçlü olduğunu keşfeder. Bu da, yüzlerce masum insanın hayatını kurtarmak için beyninin en derin dönemeçlerinde bir yolculuğa çıkmasına yol açar.Fullonlinefilmizle hd kalitede ,iyi seyirler dileriz.
Son Durak Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.7252031 izlenmeSon Durak Türkçe Dublaj izle
Muhteşem korku serisi ilk filmi son durak 1 filminde ,Alex lise arkadaşları ile beraber Paris'e gezmeye gitmeye hazırlanmaktadır. 180 numaralı uçağın düşüşünü önceden gören Alex arkadaşlarını uyarır. Uçağa binmenin iyi bir fikir olmadığına ikna eder ve uçak da gerçekten düşer. Böyle bir kazadan kurtulmalarına rağmen arkadaşları garip bir şekilde bir bir ölür.Cinayetlerin yerini ve zamanını önceden sezmeye başlayan Alex ölüme karşı koymaya çalışır.Online filmlerin adresi fullonlinefilmizle den son durak türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.İyi seyirler dileriz.
Ata Demirer Tek Kişilik Dev Kadro 2 izle
Yerli Film 4244015 izlenmeAta Demirer Tek Kişilik Dev Kadro 2 izle
Ata Demirer stand up gösterisinin devamı olan ikinci sinema filmi ata demirer tek kişilik dev kadro 2 , hayranlarını uzun bir aradan sonra tekrar sinemada karşılayan ata demirer herkesi gülüp geçirmeye devam ediyor.Ünlü sanatçılardan çeşitli meslek erbablarına kadar farklı kişilerin özgün tiplemelerini, karakter komedisi ile canlandırarak anlattığı gösterisini fullonlinefilmizle adresinden tek kişilik dev kadro 2 keyifle izleyeceksiniz.
Alice Harikalar Diyarında Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 641302 izlenmeAlice Harikalar Diyarında Türkçe Dublaj izle
Alice Harikalar Diyarı’nda yeniden çevriminde güçlü kız imajı baz alınarak Tim Burton tarafından seyircinin karşısına çıkarılıyor. Linda Woolverton’ın çocuk romanından uyarlanan yapım 17 yaşındaki Alice’in sosyeteye tanıtım partisinde beyaz bir tavşanı takip ederek kendini harikalar diyarında bulmasıyla başlıyor. Aslında 10 sene öncesinde de ziyaret ettiği yeri ikinci ziyaretinde hatırlamıyor bile.Harikalar Diyarı’nda Alice’i karşılayanlar arasında Mad Hatter karakterini canlandıran Johnny Depp de mevcut. Bu yapımda Johnny Depp ve Tim Burton yedinci kez bir araya geliyorlar. Yine Tim Burton’ın ayrılmaz oyuncu ekibinden, aynı zamanda eşi olan Helena Bonham Carter’da Kırmızı Kraliçeyi canlandırıyor. Sürpriz olarak ise oyuncu kadrosunda 2009 Oscar ödül töreninde En iyi Kadın Oyuncu Oscar’ına aday gösterilen Anna Hataway de mevcut.Fullonlinefilmizle.com iyi seyirler diler.
Jobs 2013 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 267186 izlenmeJobs 2013 Türkçe Dublaj izle
Steve jobs un hayatını anlatan jobs 2013 filminde ,Teknoloji mucidi olarak anılan 2011 yılında hayatını kaybeden Steve Jobs’un hayalleri, hayallerine kavuşması ve her şeyini kaybetse bile yılmadan nasıl devam ettiğini anlatan filmin yönetmenliğini Joshua Michael Stern’in üstlenirken senaryosunu ise Matt Whiteley kaleme aldı.Online filmlerin adresi fullonlinefilmizle adresinden jobs filmini türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.İyi seyirler dileriz.
Transformers 2 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 294989 izlenmeTransformers 2 Türkçe Dublaj izle
Aksiyon , animasyon , gerilim ve macera türündeki transformers 2 filminde ,Sam Witwicky, Transformers'ın tarihçesini araştırmaktadır. Bu tuhaf makinelerin kökenleri ve dünya üzerindeki bulgularının tarihi konusunda yeni detaylar keşfetmektedir. Derlediği bilgileri ele geçirmek isteyen iblis ruhlu Deceptionlar ise ensesindedir! En büyük mücadele, Mısır'daki Giza piramitlerinde gerçekleşecektir. Çünkü aranan tapınak bu bölgededir. Transformers: Yenilenlerin İntikamı, 2007 yılında izleyicinin büyük beğenisini kazanan ilk Transformers’ın gişede muazzam başarı kazanması üzerine çekilen devam filmidir. İnsanoğlunun Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki mekanik savaşın ortasında kalmasını anlatan filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Michael Bay üstlenirken, prodüksiyon amirliğini fantazmatik filmlerin hamisi Steven Spielberg yaptı. Başrollerinde Shia LaBeouf ve geçtiğimiz günlerde Türkiye'yi de ziyaret ederek Türk hayranlarıyla buluşan Megan Fox ikilisinin bir kez daha kamera karşısına geçtiği ikinci filmde izleyiciler daha fazla robotla tanışırken maceranın boyutları, başta Mısır olmak üzere daha çok ülkeye yayılacak.transformers 2 yenilenlerin intikamı filmini fullonlinefilmizle adresinden hd kalitede ve türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.İyi seyirler dileriz.