Sitemizde Toplam 5085 Film, 54 Kategori ve 9741 yorum bulunmaktadır.

Fantastik

Mumya 2017 izle – The Mummy
Orjinal Film 6.0 / 10497 izlenmeMumya 2017 izle – The Mummy
Askerlerin şans eseri bulduğu çöl ortasında bir mühürlü tabut. The Mummy 2017 ruhu orada yatmaktaydı. Askerler tabutu açtıığında Mumya 2017 uyanacakı ancak bunu askerler bilmiyordu. Tabutu açan askerler Mumyanın ruhunu uyandırmıştı ve artık herşey için çok geçti çünkü yüzyıllardır kapatılmanın intikamını alacaktı. Korku dolu sahne ve müthiş 2017 filmleri teknolojisi ile mumya yeni filmi izleyenlerini bekliyor.
Zindan Adası Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 8.0846 izlenmeZindan Adası Türkçe Dublaj izle
Massachusetts'te suç işlemiş akıl hastalarının tedavi gördüğü adadaki hastanede bir hastanın ortadan kaybolmasıyla ilgili soruşturmayı üstlenen iki polis müdürü kendilerini şiddetli bir kasırganın ve mahkumların ayaklanmasının tam ortasında bulurlar. Daha önce üç filmde beraber çalışan Martin Scorsese, Leonardo DiCaprio ikilisi, dördüncü kez işbirliği yapmak için Shutter Island’ı seçtiler.
Baraka – The Shack 2017 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 6.3/101164 izlenmeBaraka – The Shack 2017 Türkçe Altyazılı izle
7 Nisan 2017 tarihli dram ve fantastik türündeki ABD yapımı Baraka, IMDB'den 6.3/10 puan almıştır. Sam Worthington, Octavia Spencer ve Tim McGraw'ın başrollerinde yer aldığı filmde, Mack Phillips adındaki bir adam çocukluğunda çok zor zamanlar geçirmiştir. 3 çocuğuyla bir aile kruran Mack, eşiyle gayet mutludur. Bir gün ailesiyle birlikte bir tatil yaparken kızı Missy'nin kaybolması onu çok zor bir yaşama sürükleyecektir. Hayatı adeta alt üst olurken bir barakaya giden Mack, daha önce hiçbir şekilde tanışmadığı 3 kişiyle tanışıp, fantastik anlarla karşılaşacaktır..
Kong: Kafatası Adası – Kong: Skull Island 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.1/108845 izlenmeKong: Kafatası Adası – Kong: Skull Island 2017 Türkçe Dublaj izle
10 Mart 2017 tarihinde ülkemizde vizyona giren dünyaca ünlü film Kong: Kafatası Adası, IMDB'den 7.1/10 puan almıştır. Jordan Vogt-Robert'in yönetmenliğini paylaştığı filmin başrol koltuklarında Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson ve Brie Larson yer alırken filmde, bir grup bilim adamı ve askerler, Pasifik'te keşfedilmemiş bir adaya doğru gider. Ancak oraya vardıklarında hiçbir şeyden haberleri yoktur. Devasa bir gorilin bu adada olduğunu farkedemeyen keşifçiler, aksiyon dolu bir mücadeleye ortak olacaktır..
Güzel ve Çirkin – Beauty And The Beast 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.5/102117 izlenmeGüzel ve Çirkin – Beauty And The Beast 2017 Türkçe Dublaj izle
17 Mart 2017 tarihinde gösterime giren aile, fantastik ve müzikal türlerindeki Güzel ve Çirkin, IMDB'den 7.5/10 puan almıştır. Yönetmenliğini Bill Condon'un paylaştığı fantastik türündeki 2 ödüllü yapımda, 3 kızıyla beraber bir kasabada yaşayan bir baba, iki kızından çok çekmeye başlar. Bencil olan kızları Güzel adındaki diğer kızına çok kötü davranır. Gaston adlı bir kasabada yaşayan yakışıklı genç Güzel'e aşıktır ancak Gaston'da çok kibirli bir kişiliktir. Ondan uzak durmaya çalışan Güzel'in babası bir gün bir fırtınaya yakalanıp bir şatoya sığınacaktır. Oradan bir gül koparıp Güzel'e götüren babası Çirkin tarafından esir alınacaktır. Bu durum karşısında tek yapması gereken şey Güzel'in elinde olan baba, kızını Çirkin ile evlendirmek zorunda kalacaktır..
Mumya – The Mummy 2017 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 5.8/107927 izlenmeMumya – The Mummy 2017 Türkçe Altyazılı izle
9 Haziran 2017 tarihinde gösterime giren Mumya, IMDB'Den 5.8/10 puan almıştır. Aksiyon, macera ve fantastik türündeki dünyaca ünlü yapımın başrollerinde ABD'li ünlü aktör ve aktristlerden Tom Cruise, Sofia Boutella ve Annabelle Wallis yer alırken filmde, bundan 2000 yıl kadar öncesinde Mısır'daki bir Kraliçe bir hata yapar ve bu hatası onun toprak altına gömülmesine neden olur. Ahmanet adındaki bu Kraliçe, yüzyıllar sonrasında Nick Morton adındaki bir adamın sayesinde buradan kurtulmayı başarır. Ancak içindeki nefret ve kin yüzünden intikam almak isteyen Ahmanet'i uyandıran Nick Morton, bu Kraliçe'ye engel olmak için Jenny'le beraber harekete geçecek ve aksiyon dolu anlarla büyük bir mücadele verecektir..
Kahramanların Yolu 3 – Mythica 3: The Necromancer 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 5.9/101920 izlenmeKahramanların Yolu 3 – Mythica 3: The Necromancer 2015 Türkçe Dublaj izle
11 Aralık 2015 tarihli Kahramanların Yolu 3, IMDB'den 5.9/10 puan almıştır. A. Todd Smith'in paylaştığı filmin başrollerinde Melanie Stone, Adam Johnson ve Jake Stormoen yer alırken aksiyon, macera ve fantastik türündeki filmde, Marek ve ekibi Thane mahkumunu eline geçiren Mallister için yollara düşer. Onun eline geçirdiği Thane mahkumunu ele geçirmek isteyen Marek ve ekibi, bu sefer hiç olmadığı kadar zorlu bir maceraya girmek zorunda kalacaktır..
Kahramanların Yolu 2 – Mythica: The Darkspore 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.3/102263 izlenmeKahramanların Yolu 2 – Mythica: The Darkspore 2015 Türkçe Dublaj izle
19 Temmuz 2015 tarihinde gösterime giren Kahramanların Yolu 2, IMDB'den 6.3/10 puan almıştır. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Anne K. Black paylaşırken yapımın başrollerinde Melanie Stone, Adam Johnson ve Jake Stormoen bulunurken filmde, Marek adındaki bir kadın yol arkadaşını alarak Szorluk adlı büyük gücü durdurmak ister. Bunun için hiç olmadığı kadar tehlikeli bir maceraya atılacak ve çok zor bir mücadele verecektir..
Wonder Woman 2017 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 8.2/106526 izlenmeWonder Woman 2017 Türkçe Altyazılı izle
2 Haziran 2017 tarihinde ülkemizde gösterime giren aksiyon, fantastik ve macera filmi Wonder Woman, IMDB'den 8.2/10 gibi çok yüksek bir puan alarak tüm kalitesini gösteriyor. Filmin yönetmenliğini Patty Jenkins paylaşırken yapımın başrollerinde ise Gal Gadot, Chris Pine ve Robin Wright yer almıştır. Filmde, Themyscira adasında sadece savaşçı kadınlar yetişirken Diana adındaki bir müthiş yetenekli savaşçı bir kadın aynı zamanda yarı tanrıdır. Bir gün bir Amerikan savaş uçağının adaya düşmesiyle Steve Trevor adındaki pilotu kurtaran Diana, dünyanın büyük bir savaşa girdiğini öğrenir. Bu durum karşısında dünyayı kurtarmak isteyen Diana, pilotla birlikte uygarlığından çıkıp, dünyayı kurtarmak için harekete geçecektir..
Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı 2017 izle
Türkçe Dublaj 7.1/1031860 izlenmeKarayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı 2017 izle
26 Mayıs 2017 tarihiyle adeta herkesin beklediği filmlerden biri olan Karayip Korsanlar 5 Salazar'ın İntikamı'nın başrollerinde dünyaca ünlü aktörlerden ve seriyi yücelten isim Johnny Depp bulunmuş ve onun yanında başrol olarak Javier Bardem ve Brenton Thwaites adlı isimler kendisine eşlik etmiştir. Serinin yönetmenliğini Joachim Rønning ve Espen Sandberg ikilisi paylaşırken aksiyon, macera, fantastik ve komedi türündeki Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz filminde, Kaptan Jack Sparrow, yılalr boyunca denizlerde yaşayıp, tehlikeli ve bir o kadar ölüm dolu zor maceraların içinden geçmiştir. Her zaman zor duruma düşse de bir türlü bu durumlardan sıyrılmıştır. Kaptan Salazar hayalet gemisiyle, Bermuda şeytan üçgeninden kurtulup, karşısına çıkan tüm korsanları yok edeceğine dair yemin eder. Jack Sparrow ise bu durumdan kurtulmak zorundadır ve bunun içinde denizlerin mutlak kontrolünün sağlandığı Poseidon Adası'nı bulmak zorundadır. Yolculuğu bir hayli zor olacaktır fakat yanındaki güzel astronom Carina Smyth ve denizci Henry ile beraber bu zorlukların üstesinden gelmeye çalışacaktır. Salazar intikamını almak için gelirken, onlar bir an önce adayı bulmak zorundadır..
Bir Tür Sihir – A Kind of Magic 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.7/105530 izlenmeBir Tür Sihir – A Kind of Magic 2015 Türkçe Dublaj izle
6 Ekim 2015 tarihli komedi, fantastik ve romantik türündeki Bir Tür Sihir, IMDB'den 6.7/10 puan almıştır. Tosca Musk'ın yönetmenliğini paylaştığı romantik komedinin başrollerinde Ryan McPartlin, Azie Tesfai ve Damien Bodie yer alırken filmde, Lizzie adındaki bir kadın Matt adındaki bir adamla evlenmeyi planlamıştır. İkisi de Cadılar Konseyine üyedir. Fakat Matt, Sara adındaki bir kadınla aşk yaşamaya başlayınca sihirleri ona geçecek ve her şey karışacaktır..
Yaşam Kürü – A Cure for Wellness 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.5/103346 izlenmeYaşam Kürü – A Cure for Wellness 2016 Türkçe Dublaj izle
17 Mart 2017 tarihinde Türkiye'de vizyona giren 2 saat 26 dakikalık film Yaşam Kürü, IMDB'den 6.5/10 puan almıştır. Dane DeHaan, Jason Isaacs v Mia Goth'un başrollerini paylaştığı dram, fantastik ve korku türlerindeki yapımda, genç bir CEO, İsviçre'deki Alplere doğru yola çıkar. Buradaki bir sağlık merkezinde güzel günler geçirmek isterken, burada mucizevi bir şekilde tedavilerin olduğunu anlayacaktır. Buradaki sırrı çözmeye çalışırken akıl sağlığını kaybeden genç CEO, çok geçmeden buradaki merkezde kendini hastalıkla boğuşurken bulacaktır..
Canavarın Çağrısı – A Monster Calls 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.5/102647 izlenmeCanavarın Çağrısı – A Monster Calls 2016 Türkçe Dublaj izle
14 Ekim 2016 tarihinde Türkiye'de gösterime giren dram ve fantastik türlerindeki Canavarın Çağrısı, IMDB üzerinden 7.5/10 gibi çok iyi bir puan almıştır. Filmin başrollerinde ünlü isimlerden Lewis MacDougall, Sigourney Weaver ve Felicity Jones yer alırken yapım 29 ödüle layık görülmüştür. Filmde, 12 yaşındaki Conor adlı bir çocuk, annesinin zor hastalığıyla boğuşurken büyükannesiyle günlerini geçirmektedir. Her şeyi çok kötüye giden Conor, bir gece vakti yatağına geçtiği sırada odasının penceresinden bir ağaç belirir. Bu ağaç her gece aynı saatte Conor'u ziyaret ederken, ona hikayeler anlatmaya başlar. Conor bu hikayeleri kafasında canlandırmaya başladığı anda kendisini acımasız canavarların olduğu fantastik bir dünyada bulacaktır..
Prevenge – Yalvaris 2016 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 6.0/10987 izlenmePrevenge – Yalvaris 2016 Türkçe Altyazılı izle
10 Şubat 2017 tarihinde gösterime giren Yalvaris - Prevenge adlı komedi, dram ve fantastik türlerindeki başarılı film, IMDB'den 6.0/10 puan almıştır. 2 ödül kazanan ve 5 ödüle aday gösterilen filmin başrollerinde Gemma Whelan, Kate Dickie ve Tom Davis bulunurken filmde, Ruth adındaki bir kadın 7 aylık hamileyken, bebeğinin kendisiyle konuştuğunu düşünmeye başlar. Ancak bebeği ona insanları öldürmesi gerektiğini söylemeye başlar. Bir yandan da kocası öldüğü için zor günler geçiren Ruth, bebeğin kendisine nasıl insanlar öldüreceği konusunda teknikler vermesini dinlemeye başlar. Bu yolda insanları öldürmeye başlayan Ruth'tan kimse şüphelenmeyecektir. Ancak bu durum bir gün patlak verince alışılmadık her şey farklı bir aşamaya gelecektir..
Fallen 2016 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 5.6/101825 izlenmeFallen 2016 Türkçe Altyazılı izle
12 Kasım 2016 tarihli macera, dram ve fantastik türlerindeki Fallen, IMDB'den 5.6/10 puan almıştır. Başrollerde Hermione Corfield, Addison Timlin ve Jeremy Irvine'nin bulunduğu macera filminde, genç bir kız, küçük bir çocuğun ölümünün sonrasında kendisi sorumlu tutulmaya başlar. Bu durum psikolojisini bozarken bir rehabilitasyon merkezinde tedavi görmeye başlar. Ancak okulda kendisiyle ilgilenmeye başlayan bir melek onun adına her şeyin adını değiştirmeye başlayacaktır..
Kırmızı Kaplumbağa – La tortue rouge 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.6/101749 izlenmeKırmızı Kaplumbağa – La tortue rouge 2016 Türkçe Dublaj izle
29 Temmuz 2016 tarihli Fransız yapımı animasyon ve fantastik türlerindeki Kırmızı Kaplumbağa, IMDB'den 7.6/10 puan almıştır. Yönetmenliğini ve senaristliğini Michael Dudok de Wit'in paylaştığı animasyon filmi 1 Oscar ödülü olmak üzere, 28 ödüle aday gösterilip, 11 ödül kazanmıştır. Filmde, denizde bir kaza geçiren genç bir adam, ıssız bir adaya düşer. Bu adada kaplumbağa, yengeç ve kuşlarla tanışma fırsatı yakalarken çok farklı bir hikayeye dahil olacaktır..
Kabustan Gelen – Before I Wake 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.1/101242 izlenmeKabustan Gelen – Before I Wake 2016 Türkçe Dublaj izle
5 Ağustos 2016 tarihinde Türkiye'de gösterime giren dram, fantastik ve korku türlerindeki Kabustan Gelen, IMDB üzerinden 6.1/10 puan almıştır. Başrollerinde Kate Bosworth, Thomas Jane ve Jacob Tremblay'in bulunduğu korku filminde, Jessi ve Mark çifti oğulları Sean'i kaybettikten sonra Cody adındaki 8 yaşındaki bir çocuğu evlat edinirler. Her şeyiyle sevimli olan Cody, gece uyumaktan korkmaktadır. Rüyasında bir şeyler gören Cody, doğa üstü yetenekleriyle bu çifti şaşkınlığa uğratır. Cody'nin gördüğü kabuslardan etkilenen Jessie ve Mark çifti, onun vasıtasıyla ölen oğullarıyla iletişime geçmeyi başaracaktır..
Çin Seddi – The Great Wall 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.1/106597 izlenmeÇin Seddi – The Great Wall 2016 Türkçe Dublaj izle
30 Aralık 2016 tarihinde Türkiye'de gösterime giren aksiyon, macera ve fantastik türlerindeki Çin Seddi adlı dünyaca ünlü film, IMDB'den 6.1/10 puan almıştır. Başrollerini dünyaca ünlü isimlerden Matt Damon, Tian Jing ve Willem Dafoe paylaşırken filmde, Bir grup kervan, Uzak Asya'dan Batı Avrupa'ya barut götürmek için harekete geçer. Ancak bir anda bir canavarın saldırısına uğrarlar. William Garin ve Pero Tovar ikilisi hayatta kalmayı başardıktan sonra Çinli askerler ikisini yakalayacaktır. Tatoie adlı bir güçlü yaratığın her 60 yılda bir Çin Seddi'ne saldırdığını öğrenierl. Çinli askerler bu ikiliden yardım isterken hem onlara yardımcı olacak hem de barutu ele geçirmek için mücadele vereceklerdir..
Galaksinin Koruyucuları 2 – Guardians of the Galaxy Vol. 2 izle
Altyazılı 8.2/108378 izlenmeGalaksinin Koruyucuları 2 – Guardians of the Galaxy Vol. 2 izle
İlk filmiyle milyonlarca izleyiciyi sinemada buluşturan Galaksinin Koruyucuları, bu sefer ikinci serisiyle çok büyük bir beklenti yaratıyor. 28 Nisan'da ülkemizde gösterime girmesi beklenen bilim kurgu ve aksiyon filmi, ilk serisini 2014 yılında yayınlamıştı. Devam niteliğinde olan bu filmle birlikte Marvel dünyası çok farklı bir platform oluşturuyor. Yönetmenliğini dünyaca ünlü isim James Gunn paylaşırken filmin yapımcılık koltuğunda Kevin Feige yer alıyor. Başrollerde ünlü aktör ve aktristlerden Chris Pratt , Zoe Saldana ve Karen Gillan adlı isimlerin bulunduğu Galaksinin Koruyucular 2, pek çok sinemaseveri heyecanlandırıyor. Filmde, uzay ekibinin yaptığı yolculuk sırasında bir yandan da yaşadıkları galaksiyi korumak için yaptıkları maceraları izliyoruz. Galaksiyi korumak için daima büyük mücadele veren bu ekip, bir aile olmayı başarmışlardır. Ekipte kendilerini zorlu düşmanlardan korumak için harekete geçen Galaksinin Koruyucuları, düşmanlarla baş edemeyeceğini anlayınca yanlarına süper karakterler dahil oluyor. Stanlord olan Peter Quill'in gizemli geçmişindeki tüm sır perdelerini çözmeye başlayan Galaksinin Koruyucuları, eski düşmanlarıyla savaşırken bir yandan da Galaksiyi korumak için amansız bir mücadeleye eşlik oluyor. Guardians of the Galaxy Vol. 2 filmi, 137 dakika olarak gösterime girmiştir. 28 Nisan'da Türkiye'de vizyona girecek olan ve TR dil seçeneğiyle yayınlanacak olan film dünyada 100'e yakın ülkede gösterime girmiştir. Marvel ve Walt Disney'in katkılarıyla oluşturulan bu devasa büyülükteki yapıt, 2014 yılında beyaz perdeye giren ilk serisi gibi büyük bir başarı elde etmeyi bekliyor. Çok büyük çalışmalar yapılarak gösterime giren Galaksinin Koruyucular 2 filmi, aksiyon ve bilim-kurgu türleriyle bize iddaalı bir yapıt sunuyor..
Yeni Ahit – Le tout nouveau testament 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.2/101992 izlenmeYeni Ahit – Le tout nouveau testament 2015 Türkçe Dublaj izle
29 Nisan 2016 tarihinde Türkiye'de gösterime giren 11 ödüllü ve 1 Altın Küre ödül adaylı komedi ve fantastik filmi Yeni Ahit, IMDB'den 7.2/10 puan almıştır. Filmin başrollerinde Pili Groyne, Benoît Poelvoorde ve Catherine Deneuve yer alırken filmde, Brüksel'de bir apartman dairesinde tanrı yaşamaktadır. Huysuz ve hiçbir şeyi beğenmeyen tanrı, karısı ve kızına çok kötü davranmaktadır. 10 yaşındaki kızı Ea'ya bir gün babasının tüm sırlarını SMS ile ifşa edince olacak olanlar başına bela açacak ve babası karşısında çok zor zamanlar geçirecektir..
Canavar Kamyonlar – Monster Trucks 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 5.6/101645 izlenmeCanavar Kamyonlar – Monster Trucks 2016 Türkçe Dublaj izle
13 Eylül 2016 tarihinde gösterime giren animasyon ve aksiyon türündeki Canavar Kamyonlar, IMDB'den 6.3/10 puan almıştır. Filmin başrol koltuklarında Lucas Till , Jane Levy ve Amy Ryan yer alırken filmde, Tripp adındaki bir lise öğrencisi hayattan bunalıp en sonunda topladığı hurdalarla bir icat yapar ve bunu bir canavar kamyona çevirir. Tam bu sırada köyünde yaşanan bir yeraltı kazası sonrasında bir canavar meydana gelmiştir. Bu durum kasabayı huzursuz ederken Tripp, Lucas'la bir olup bu yaratığı yok etmek için canavar kamyonla işe koyulacaktır..
Savva Küçük Savaşçı – Savva. Serdtse voina 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 4.4/101106 izlenmeSavva Küçük Savaşçı – Savva. Serdtse voina 2015 Türkçe Dublaj izle
12 Kasım 2015 tarihinde vizyona giren RUs yapımı Savva Küçük Savaşçı, IMDB'den 4.4/10 puan almıştır. Filmin başrollerini Maksim Chukharyov, Konstantin Khabenskiy ve Fedor Bondarchuk paylaşırken flmde, 10 yaşındaki Savvaş köyündeki beyaz kurtlar krallığı yüzünden zor günler geçirmektedir. Toplu bir şekilde ortadan kaybolan kurtlar yüzünden sıkıntılı günler geçiren Savva, AnGEE adındaki bir beyaz kurt tarafından köyüne sırtlanlar saldırdığı zaman kurtarılır. O günden sonra 3 başlı maymun kraliçe Jozee'yi kurtarmak için harekete geçen Savva, büyük bir mücadeleye ortak olacaktır..
Crestview Akademisi’nin Kötü Çocukları – Bad Kids of Crestview Academy 2017 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 7.2/102032 izlenmeCrestview Akademisi’nin Kötü Çocukları – Bad Kids of Crestview Academy 2017 Türkçe Altyazılı izle
13 Ocak 2017 tarihli aksiyon, komedi ve gerilim filmi Bad Kids of Crestview Academy, IMDB üzerinden 7.2/10 puan almıştır. Filmin yönetmenliğini Ben Browder paylaşırken yapımın başrollerinde ise Sammi Hanratty, Colby Arps ve Sophia Taylor Ali yer almıştır. Filmde, Siouxssie, kız kardeşini kaybettikten sonra bunun bir kaza olmadığı hakkında karar vermiştir. Kardeşinin bu kazaya nasıl kurban gittiğini kanıtlamak için kendisini cezalılar listesinde kayıt etmeye çalışır. Crestview Akademisine böylelikle katılan Siouxsie, kardeşinin neden öldüğünü bulmak için aksiyon dolu bir mücadeleye tanık olacaktır..
Örümcek Adam Eve Dönüş İzle Spider-Man Homecoming
Fragman 5912 izlenmeÖrümcek Adam Eve Dönüş İzle Spider-Man Homecoming
Çizgi roman sayfalarından fırlayan örümcek ağlarına hayran olanlar için yeni bir müjde var. Spider Man: Homecoming ile vizyona geri dönen kahramanımızı yeni serüvenler bekliyor. Yuvaya Dönüş filmimizin yönetmenliğini gelecek vadettiği düşünülen ve cop car’da yönetmenlik performansı MarvinStudios başkanı KevinFeige tarafından beğenilen genç yetenek JonWatts üstleniyor. Örümcek adam serilerinde yönetmenlik koltuğunda görüp görmeyeceğimiz meçhul ama yeni yeteneğimizin bu filmdeki performansı büyük bir merak konusu. Örümcek Adam rolünde daha önce Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde rolü alan aktör TomHolland izleyicilerden tam not almış ve rolün aranan ismi haline gelmiştir. SpiderMan:Homecoming izle bu bölüm sizi çok heyecanlandıracak. Aktörümüze eşlik eden TonyRevolori ve Laura Harrier örümcek adam serisinde ilkk kez rol alan tecrübeli oyunculardan. Adamımız Peter Parker’ın sınıf arkadaşları olarak izleyeceğimiz oyuncuların filme renk katacağı düşünülüyor. Yapımcıların bir açıklamalarında Robert DowneyJr. içinTonyStark(Iron Man) rolüyle filmde görüneceğini dile getirdiler. Daha önce bu ikiliyi Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde izlemiştik. Bu ikilinin daha önce bir film projesinde çalışmış olmasının çekimler sırasında kolaylık sağlayacağı düşünülüyor. Örümcek Adamın olmazsa olmazı kötü karakterimiz için 65 yaşındaki aktör Michael Keaton rol alıyor. Aktör’ün bu filmde canlandırdığı karakterin adı Akbaba (Vulture) olacak. Peter Parker’ın May halası için güzel oyuncu MarisaTomei rol alacak. Filmde dikkat çeken diğer oyuncular: Martin Starr, Logan Marshall, Angourie Rice, Donald Glover, Zendaya. Sony Küresel Pazarlama Başkanı JeffBlake bir açıklamasında şöyle konuştu: Örümcek adam bizim en başarılı ve en çok sevilen serimiz olduğundan önümüzdeki 5 yıl için vizyon tarihlerini açıklamak bizim için büyük mutluluk. Vizyon tarihi için 7 temmuz 2017 ‘yi gösteren yapımcılarımız bu film için oldukça iddialı konuşuyor. İnanılmaz örümcek adam filminin dünya genelinde yaklaşık 1 milyar dolarlık gişe hasılatına ulaşması ile Örümcek Adam serilerine olan inanç daha da arttı. Full hdSpider Man: Homecoming izle maceranın keyfini sür. Örümcek Adam serisinin bu bölümünde Peter Parker’ı lise yıllarında ergen genç olarak görüyoruz. Kötü adamımız akbabayı çizgi romandan hatırlıyoruz. Bilim adamlarımız insan gücünün yetersiz kaldığı durumlar için bir kıyafet tasarlıyor ve bu kıyafet için iki ortak yoğun çalışmalar yapmaktadır. Fakat Ortaklar arasında sorun çıkınca kötü karakterimiz intikam için bu kıyafeti giyer ve ortağını ortadan kaldırmak için kullanır. Daha sonra bu icadın ona insanüstü yetenekler verdiğini keşfeder ve suç dünyasına hızlı bir dalış yapar. Adaleti sağlayacak olan örümcek adam akbaba ile karşı karşıya gelecek.