Sitemizde Toplam 5085 Film, 54 Kategori ve 9741 yorum bulunmaktadır.

Johnny Depp Filmleri

Karayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı 2017 izle
Türkçe Dublaj 7.1/1031864 izlenmeKarayip Korsanları 5: Salazar’ın İntikamı 2017 izle
26 Mayıs 2017 tarihiyle adeta herkesin beklediği filmlerden biri olan Karayip Korsanlar 5 Salazar'ın İntikamı'nın başrollerinde dünyaca ünlü aktörlerden ve seriyi yücelten isim Johnny Depp bulunmuş ve onun yanında başrol olarak Javier Bardem ve Brenton Thwaites adlı isimler kendisine eşlik etmiştir. Serinin yönetmenliğini Joachim Rønning ve Espen Sandberg ikilisi paylaşırken aksiyon, macera, fantastik ve komedi türündeki Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz filminde, Kaptan Jack Sparrow, yılalr boyunca denizlerde yaşayıp, tehlikeli ve bir o kadar ölüm dolu zor maceraların içinden geçmiştir. Her zaman zor duruma düşse de bir türlü bu durumlardan sıyrılmıştır. Kaptan Salazar hayalet gemisiyle, Bermuda şeytan üçgeninden kurtulup, karşısına çıkan tüm korsanları yok edeceğine dair yemin eder. Jack Sparrow ise bu durumdan kurtulmak zorundadır ve bunun içinde denizlerin mutlak kontrolünün sağlandığı Poseidon Adası'nı bulmak zorundadır. Yolculuğu bir hayli zor olacaktır fakat yanındaki güzel astronom Carina Smyth ve denizci Henry ile beraber bu zorlukların üstesinden gelmeye çalışacaktır. Salazar intikamını almak için gelirken, onlar bir an önce adayı bulmak zorundadır..
Köstebek Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.5127788 izlenmeKöstebek Türkçe Dublaj izle
1970'li yıllarda geçen öykü, FBI'ın o yıllarda büyük fırtına koparan bir operasyonundan esinlenerek yazılmış. Yaşlı ve deneyimli bir mafya babası olan Lefty rolünde ünlü aktör Al Pacino var. Lefty karakteri film boyunca kendisini Donnie Brasco olarak tanıtan Joe Pistone'a 'göz kulak' oluyor. Aralarında kurulan dostluk, daha sonra Pistone'un büyük bir çelişki yaşamasına neden oluyor... Bu camiada iyi adamlar da olduğunu görüyor, ancak mesleğini de icra etmek zorunda kalıyor. Filmde Al Pacino ve Johnny Depp'e Michael Madsen, James Russo ve Anne Heche gibi ünlü oyuncular eşlik ediyorlar..
Evrim Full izle
Altyazılı 346213 izlenmeEvrim Full izle
Dr. Will Caster, yaptığı çalışmalar ile bir bilge, insandan daha üstün bir süper bilgisayar yapmaya girişir. İnsan beyninden daha üstün bir bilgisayar yaratılmasını istemeyen radikal bir grubun saldırısına uğrayacaktır.
Alice Harikalar Diyarında Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 641302 izlenmeAlice Harikalar Diyarında Türkçe Dublaj izle
Alice Harikalar Diyarı’nda yeniden çevriminde güçlü kız imajı baz alınarak Tim Burton tarafından seyircinin karşısına çıkarılıyor. Linda Woolverton’ın çocuk romanından uyarlanan yapım 17 yaşındaki Alice’in sosyeteye tanıtım partisinde beyaz bir tavşanı takip ederek kendini harikalar diyarında bulmasıyla başlıyor. Aslında 10 sene öncesinde de ziyaret ettiği yeri ikinci ziyaretinde hatırlamıyor bile.Harikalar Diyarı’nda Alice’i karşılayanlar arasında Mad Hatter karakterini canlandıran Johnny Depp de mevcut. Bu yapımda Johnny Depp ve Tim Burton yedinci kez bir araya geliyorlar. Yine Tim Burton’ın ayrılmaz oyuncu ekibinden, aynı zamanda eşi olan Helena Bonham Carter’da Kırmızı Kraliçeyi canlandırıyor. Sürpriz olarak ise oyuncu kadrosunda 2009 Oscar ödül töreninde En iyi Kadın Oyuncu Oscar’ına aday gösterilen Anna Hataway de mevcut.Fullonlinefilmizle.com iyi seyirler diler.
Karanlık Gölgeler Filmini Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 216491 izlenmeKaranlık Gölgeler Filmini Türkçe Dublaj izle
Fantastik komedi türdeki 2012 filmi olan karanlık gölgeler filminin konusu ,1752 yılında küçük oğlu Barnabas ile birlikte Joshua ve Naomi Collins çifti yeni bir hayata başlamak için Liverpooldan Amerika'ya taşınırlar.Ama koca bir okyanus bile aileyi rahatsız aden gizemli kabustan kaçmak için yeterli değildir. Şehirde 20 yıl geçirir.Ama köklü playboy Angelique Bouchard un kalbini kırmışlardır.Angelique Bouchard barnabası vampire çevirip mezara hapsetmiştir. İki yüzyıl sonra Barnabas mezarından yanlışlıkla serbest kalmışıtr.Ve gelişmiş 1972 dünyasında tekrardan dirilir.Fullonlinefilmizle adresinden dark shadows filmini türkçe dublaj olarak hd kalitede izleyebilirsiniz.İyi seyirler dileriz.
Maskeli Süvari Full izle
Türkçe Dublaj 6.71229345 izlenmeMaskeli Süvari Full izle
Başrollerinde Johnny depp'in üstlendiği Lone Ranger lakaplı bir kovboyun kızılderili yardımcısı Tonto ile tüm suçlara karşı verdiği mücadeleyi sinemaya aktarılmış halidir bu mükemmel aksiyon,macera filmini Maskeli Süvari izle fullonlinefilmizle.net sitemizden izliyebilirsiniz iyi seyirler dileriz.
Dünya Savaşı Z izle
Türkçe Dublaj 7.34264671 izlenmeDünya Savaşı Z izle
Zombilerle yüzleşmenin vakti gelmiştir artık Çinde ortaya çıkan bir virüs insanları zombi haline getirmektedir.Dünya savaşı z izle Brad Pitt'in başrolünde oynadığı ve yapımcılıgı üstlendiği film zombileri ve insanların arasındaki savaşı anlatmaktadır bu güzel aksiyon,macera ve korku filmini fullonlinefimizle.com sitemizde izliyebilirsiniz iyi seyirler dileriz.
Sweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.5137327 izlenmeSweeney Todd: Fleet Sokağının Şeytan Berberi Türkçe Dublaj izle
Artık intikam vakti gelmiştir.Haksız yere hapise giren Benjamin Barker hem kendi intikamınnı hemde ailesine yapılanlaar için kolları sıvar ve Sweeney Todd adıyla eskiden kendine ait olan berber dükkanına geri döner.Amacı, karısı Lucy’yi ve küçük kızını ondan çalmak için alçak yardımcısı Beadle Bamford’la gözlemektir.Rakibi olan gösterişli İtalyan berber Pirelli (Sacha Baron Cohen), Barker’ı kimliğini ifşa etmekle tehdit edince, Barker onu boğazını keserek öldürür. Cesetle ne yapacağını bilemezken, Bayan Lovett bu krizi, sallantıda olan işini kurtarmak için çözüm olarak görür ve turtalarını insan etiyle doldurmayı önerir.Bu sırada da Sweeney yargıcın gözlerini kızına diktiğini farkeder. Yargıç kızı Johanna’nın vesayetini elinde tutmaktadır. Evde hapis hayatı yaşayan Johanna bir gün Sweeney’yi denizden kurtarmış olan genç denizci Anthony onu fark eder ve aşık olur .Johanna'yla evlenip onu kurtaracağına yemin eder.Bu arada, Bayan Lovett’ın turtaları çok geçmeden Londra’da dillere destan olur ve satış patlaması yapar. Bayan Lovett saygınlık kazanmayı ve Sweeney’yle evlenip deniz kenarında yaşamayı düşlemektedir.Fakat Sweeney bunla değil asıl amacıyla ilgilenmektedir.Tek isteği intikamdır.
Karayip Korsanları 4 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.6484571 izlenmeKarayip Korsanları 4 Türkçe Dublaj izle
Jack Sparrow bu bölümde geçmişte tanıştığı bir kadınla karşılaşıyor ve bu kadının Kara Sakal Lan McShane'nin kızı olduğu öğreniyor.Babası gibi kızıda Jack'i ölümsüzlük çeşmesini bulmak için maceralara gönderiyor.Fullonlinefilmizle.com keyifli seyirler dileriz.
Karayip Korsanları 3 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 224730 izlenmeKarayip Korsanları 3 Türkçe Dublaj izle
İlk iki filmin devam niteliğinde olan dünyanın sonu filminde Korsan Jacki hazineyi bulup özgürlüğüne kavuşmaya niyetlidir.Will ve Elizabeth çaresizlikle kaptan Barbossa'yla ittifak yaparlar.Doğu hindistanı hakimiyeti altına alan Davy oradaki gemilerle birlik olur.İhanet, düzenbazlık ve her türlü pisliğin döndüğü korsanların içinde savaş çıkar herkes kendi tarafını belirler.Özgürlükleri için savaşan korsanların sonu ne olacak, fullonlinefilmizle.net keyifli seyirler diler.
Karayip Korsanları 2 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.3178194 izlenmeKarayip Korsanları 2 Türkçe Dublaj izle
Üçkağıtçı korsan Jack'in Hayalet geminin korsanı Davy'e bir hayat borcu vardır.Bu borcu ödemenin tek yolu ise ölü adamın sandığını ele geçirip Davy'i kontrol altına almaktır.Aksi taktirde sonsuza kadar Davy'in kölesi olacaktır.Fullonlinefilmizle.com keyifli seyirler diler.
Karayip Korsanları Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 8.0196311 izlenmeKarayip Korsanları Türkçe Dublaj izle
Yakışıklı ve sevimli kaptan Jack Sparrow düşmanı kurnaz laptan Barbossa'nın Jack'in gemisi Siyah İnci'yi çalmasıyla ortalık karışır.Barbossa gaza gelir ve Port Royal kasabasının başkanının kızı güzel Elizabeth'i kaçırır.Kaptan Jack daha da sinirlenir.Hem siyah inciyi geri almak hemde güzel Elizabeth'i geri almak için kasabalı Will 'le birlik olup Barbossa'ya karşı savaşırlar.Fullonlinefilmizle.com keyifli seyirler diler.