Sitemizde Toplam 5085 Film, 54 Kategori ve 9741 yorum bulunmaktadır.

Savaş

Dunkirk
Türkçe Dublaj 8.845 izlenmeDunkirk
Dunkirk İngiltere'nin 3. dünya savaşını anlatmaktadır. IMDB puanı 8,8 olan savaş filmi 21 temmuz 2017 de vizyona girdi. Büyük ilgi gören filmin yapımı için sadece gemi tamiratına harcanan para 5 milyon doları buluyor. Yerli filmlerin yanı sora 2017 filmleri olarak sitemizde yayında olan Dunkirk filmini izle için beklemeyin bile derim. Eski savaş filmi seviyorsanız bu film tam size göredir. Film 23 Mayıs 2016 yılında Fransada ilk sahnelerini almaya başladı. Filmdeki gerçek şaşırtıcı olay ise tarihte yaşanan her olayı yerinde çekmiş olmasıdır. URK, Swanage , Hollanda, Weymouth Dorset ve Birleşik Krallık İngiltere. Birkaç sahne için ise Amerika Birleşik Devletlerine de gidildi. Bugune kadar yapılmış en güzel savaş filmidir bence. Bizzat sinemaya gidip dunkirk izledim. Henüz piyasada filmin full HD versiyonları çıkmadığı için şuan sinema çekimini yayınladık. Ancak kaliteli izleyebilirsiniz. Dunkirk filmini izlemek için bizi tercih eden bu güzel insanlara çok teşekkürler. Filmde harcanan paranın hesabını ben yapamaz iken filmi izlediğimde ise oyunculuklar olsun film olsun muhteşem bir emek var. Bu inanılmaz Dunkırk kesinlikle izlenmelidir. Dunkerque olarakta bilini Dunkirk izle. 2017 filmleri herzaman sitemizde dunkirk ile güncel.
Haç – Pilgrimage 2017 İzle
Altyazılı 5.9 / 10225 izlenmeHaç – Pilgrimage 2017 İzle
13. Yüzyılın başlarında avrupayı yöneten Hristiyanlar kaybettikleri Kudüsü geri almak için Pilgrimage 2017 izle filminin konusunu oluşturan videoyu çekmişlerdir. Irlandada bulunan manastırdaki kutsal yapıyı savaşı kazanmak için Romaya götürmek istiyorlardı. Ancak bu kutsal yapıyı götürmek hiçte okadar kolay değildi Haç 2017 izle filmi eski savaş filmi sevenler için bu yıl vizyona girmiş yeni filmdir. Bu film için toplam 4 milyon 750 bin sterlin para harcanmıştır.
Dağ 2 Filmini İzle
Orjinal Film 9.8 / 10521 izlenmeDağ 2 Filmini İzle
Bekir ve Oğuz Türkiye'nin doğu bölgesinde teroristler tarafından 6 yıl önce kaçırılır. Binbir işkence ve eziyetten kaçarak terörislerinden elinden kurtulur yerli film izle setine katılır. 6 yıl sonrasında dağ 2 filmi izleyi çekmek için ceyda balabanın kaçırıldığı terorist grubundan masum kızı kurtarmak için özel time katılırlar. Ancak bu seferki savaşları dağda beklediğinden daha zor olur ve kaçışlarından bile daha çetin güçlü ve sayıca fazla terör grubunun arasında kalırlar. Dağ 2 izlemek için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder diğer yerli film izle serilerimize göz atabilirsiniz.
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi – King Arthur: Legend of the Sword izle
Türkçe Dublaj 7.3/107119 izlenmeKral Arthur: Kılıç Efsanesi – King Arthur: Legend of the Sword izle
102 milyon dolarlık bütçesiyle gösterime giren ve son yılların en büyük bütçeli filmlerinden biri olan Kral Arthur: Kılıç Efsanesi, 12 Mayıs'da gösterime giriyor. Aksiyon, macera ve dram türleriyle gösterime girecek olan 126 dakikalık Kral Arthur filminin yönetmenliğini Guy Ritchie adlı dünyaca ünlü yönetmen paylaşırken filmin başrol koltuklarında ise Annabelle Wallis, Charlie Hunnam ve Hermione Corfield yer alıyor. Filmin senaristlik koltuğunda ise Guy Ritchie ve Joby Harold paylaşırken film İngiltere, Avusturalya ve ABD ortak yapımı olarak gösterime giriyor. Filmde, Arthur'un babası öldürüldükten sonra çokken amcası Vortigern babasının yerine tahta geçecektir. Bu olay sonrasında neden bu hakkının elinden alındığını bile anlamayan Arthur, şehrin dışında bir yerde kendi başına yaşama çalışmaktır. Kral olması gerekirken bu hale düştüğünün farkına varan Arthur, babasının mirasını geri almak için harekete geçecektir. Tüm ailesini öldürdüğünü öğrediği amcası Vortigern'i alt etmesi gerektiğini bilen Arthur, Kral Arthur ünvanını almak için kılıcını çekip büyük bir meydan okuyacaktır..
Kumdan Kale – Sand Castle 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.3/102650 izlenmeKumdan Kale – Sand Castle 2017 Türkçe Dublaj izle
21 Nisan 2017 tarihli ABD yapımı Kumdan Kale adlı dram ve savaş filmi, IMDB üzerinden 6.3/10 puan almıştır. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Fernando Colmbra paylaşırken savaş filminde, Ocre adındaki bir asker, Irak'taki savaşa gönülsüz bir şekilde katılır. Savaşta gönülsüzce takılırken psikolojisi bozulmaya başlar. Bu bölgede askerlik yaparken halkla iletişim kurarak günlerini geçirmeye çalışan Ocre, bu yaşamda çok zor ve dram yüklü bir hayatı tercih ettiğinin farkına varmıştır..
Bitter Harvest 2017 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 6.1/101599 izlenmeBitter Harvest 2017 Türkçe Altyazılı izle
2 Şubat 2017 tarihli Kanada yapımı dram, romantik ve savaş filmi Bitter Harvest, IMDB'den 6.1/10 puan almıştır. Filmin başrollerinde Max Irons, Samantha Barks ve Terence Stamp yer alırken 3 ödüle aday gösterilen savaş filminde, SSCB zamanında Ukrayna'da geçen hikayede Stalin Ukrayna'nın tüm emeklerini eline almıştır. Yuri adındaki bir ressam ise küçük bir köyde yaşarken Natslka ile evlenir. Stalin döneminde tüm varlıklarına el koyulurken Yuri bu rejimden kaçar ve Natslka adındaki karısını arkasında bırakmak zorunda kalır. Ancak sınırlar zorlanırken, Yuri eşini bu zor dönemde bulmak için harekete geçer ve birbirlerine kavuşmak için büyük bir mücadele verecektir..
Savaş Makinesi – War Machine 2017 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.3/102978 izlenmeSavaş Makinesi – War Machine 2017 Türkçe Dublaj izle
26 Mayıs 2017 tarihinde gösterime giren 2 saatlik War Machine - Savaş Makinesi, IMDB'den 6.3/10 puan almıştır. Netflix yapımı filmin başrollerinde dünyaca ünlü aktörlerden biri olan Brad Pitt ve onun yanında Anthony Hayes ve John Magaro yer alıyor. Filmin yönetmenliğini David Michôd paylaşırken filmde, kimse tarafından önemli görülmeyen bir savaşı kazanmak için harekete geçen güçlü bir general, bu mücadeleye kısa süre içinde girmek ister. Ancak kibriyle herkesin dikkatini çeken general, herkesin nefretini kazanacaktır..
Özgürlük Uğruna – Across the Waters 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.3/101369 izlenmeÖzgürlük Uğruna – Across the Waters 2016 Türkçe Dublaj izle
27 Ekim 2016 tarihinde gösterime giren Danimarka yapımı dram, tarih ve savaş türlerindeki Özgürlük Uğruna, IMDB'den 6.3/10 puan almıştır. Başrollerinde David Dencik, Danica Curcic ve Jakob Cedergren yer alırken filmin yönetmenliğini Nicolo Donato üstlenmiştir. 11 ödüle aday gösterilen Özgürlük Uğruna filminde, Arne Itkin ve 5 çocuğuyla beraber Nazi hükümetinden kaçmaya başlar. Yahudi oldukları için ölümle pençeleşen bu aile, çok zor zaman geçirmektedir. Geç olmadan İsveç'e gitmek zorunda olan bu insanlar, hainlerle mücadele etmek zorunda kalacaktır.
Railroad Tigers 2016 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 6.1/101307 izlenmeRailroad Tigers 2016 Türkçe Altyazılı izle
23 Aralık 2016 tarihli Çin yapımı aksiyon, komedi ve savaş türündeki Railroad Tigers, IMDB'den 6.1/10 puan almıştır. Aksiyon, komedi ve savaç türlerindeki filmin başrollerinde dünyaca ünlü isimlerden Jackie Chan, Jaycee Chan ve Zitao Huang paylaşırken filmde, 1941 yılında yemek dolu askeri bir tren, bir grup özgürlük savaşçısı tarafından pusuyya düşürülür. Ancak bu grubun amacı kendilerine değil yemekleri fakirlere dağıtmak için trene saldırırlar. Grubun lideri ise her şeyi yapmak için aksiyon dolu bir mücadeleye ortak olacaktır..
Dördüncü İmparatorluk – Beyond Valkyrie: Dawn of the 4th Reich 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 4.8/101531 izlenmeDördüncü İmparatorluk – Beyond Valkyrie: Dawn of the 4th Reich 2016 Türkçe Dublaj izle
12 Ağustos 2016 tarihinde vizyona giren aksiyon, tarih ve savaş filmi Dördüncü İmparatorluk, IMDB üzerinden 4.8/10 puan almıştır. Filmin başrol koltuklarında Sean Patrick Flanery, Tom Sizemore ve Kip Pardue adlı ünlü isimler yer alırken filmde, Amerikan ve İngiliz özel kuvvetleri, İkinci Dünya Savaşının bitmesiyle beraber Nazi Güçlerini yok etmek için bir direniş savaşçısı yaratırlar. Onu kullanarak Nazileri yok etmek için çok büyük bir savaş çıkaracaklardır..
Mayın – Mine 2016 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 6.2/101661 izlenmeMayın – Mine 2016 Türkçe Altyazılı izle
6 Ekim 2016 tarihli ABD, İspanya ve İtalya ortak yapım filmi Mayın, IMDB'den 6.2/10 puan almıştır. Gerilim ve savaş türündeki filmin başrollerinde Armie Hammer, Annabelle Wallis ve Tom Cullen adlı ünlü isimler yer alırken filmde, Amerika'nın güvenliğini tehlikeye sokacak bir kanun kaçağı bir çölde suç üstü kıstırılacaktır. Diplomatik krize kadar gitmemesi için iki asker görevlendirilir. Ancak bu keskin nişancılar görevlerinde bir hata yaparlar. Bu hata görevlerini başarısız kılarken, kendilerini bölgeden uzaklaştırak için bir helikoptere doğru giderken mayınlı bir araziye yanlışlıkla gireceklerdir..
Frantz 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.5/101446 izlenmeFrantz 2016 Türkçe Dublaj izle
7 Eylül 2016 tarihli 2 ödüllü ve 20 ödül adaylı dram, tarih ve savaş filmi Frantz, IMDB'den 7.5/10 gibi oldukça başarılı bir puan alarak tüm kalitesini gösteriyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini François Ozon'un paylaştığı filmde, bir genç Fransız, Almanya'daki bir küçük kasabaya I. Dünya Savaşı'nın sonrasında gelir. Kasaba halkının dikkatini çeken bu genç, savaşta kaybettiği nişanlısı Anna'nın yasını tutmaktadır. Onlarla tanışıp, büyük bir sırrı açığa vurmak isterken, bu kasabada yaşayacakları Anna'nın ailesi tarafından çok zor olacaktır..
Savaş Serserileri – War Pigs 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 4.2/101788 izlenmeSavaş Serserileri – War Pigs 2015 Türkçe Dublaj izle
18 Eylül 2015 tarihli 1 ödüllü aksiyon ve savaş filmi Savaş Serserileri, IMDB'den 4.2/10 puan almıştır. Başrollerinde Luke Goss, Dolph Lundgren ve Chuck Liddell'in yer aldığı aksiyon filminde, Savaş Domuzları adını verdikleri bir gruba üye olan bir grup serseri asker, işlerini çok iyi yapmaktadır. Günün birinde düşman hattının gerisine doğru Naziler'i yok etmek için aksiyon dolu bir mücadeleye ortak olacaklardır..
25 Nisan – 25 April 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.4/101422 izlenme25 Nisan – 25 April 2015 Türkçe Dublaj izle
14 Eylül 2015 tarihli Yeni Zelanda asıllı belgesel, animasyon ve savaş filmi 25 Nisan, IMDB'den 7.4/10 gibi oldukça başarılı bir puan almıştır. Başrollerinde Tainui Tukiwaho, Andrew Grainger ve Chelsie Preston Crayford'un yer aldığı belgesel filminde, 1915 yılında I. Dünya Savaşında Gelibolu'da savaşmak üzere askere yazılan 6 Yeni Zelandalı askerin hikayesini izliyoruz..
Dağ 2 2016 izle
Yerli Film 9.9/1048904 izlenmeDağ 2 2016 izle
4 Kasım 2016 tarihinde gösterime giren ünlü Dağ filminin devam serisi Dağ 2, IMDB'den 9.9/10 gibi çok yüksek bir puan almıştır. Filmin yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını Alper Çağlar adlı ünlü isim paylaşırken yapımın başrollerinde Çağlar Ertuğrul , Ufuk Bayraktar ve Ahu Türkpençe yer almıştır.. Filmde, Oğuz ve Bekir, yaşadıkları kötü olayların ardından tam 6 yıl gibi uzun bir süre geçmiştir. Ancak 8. Muharebe Arama Kurtarma Timi, onları tekrar çok gizli bir görev için çağırır. Kuzey Irak'ta olan bir terör örgütü tarafından kaçırılan gazeteci Ceyda Balaban'ı kurtarmak için harekete geçip, onu sağ olarak Türkiye'ye getirmek zorundadırlar. Ancak fazlasıyla düşmanın olduğu Ortadoğu topraklarında, 7 kişilik MAK 8 adındaki Özel Kuvvetler Timi, tehlikeli ve zorlu bir mücadeleye ortak olacaktır..
Mısır Adası – Corn Island 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.7/101788 izlenmeMısır Adası – Corn Island 2014 Türkçe Dublaj izle
2 Ocak 2015 tarihinde Türkiye'de gösterime giren ödüle layık görülen dram ve savaş filmi Mısır Adası, IMDB'den 7.7/10 puan alarak tüm kalitesini gösteriyor. Filmin başrollerinde Ilyas Salman, Mariam Buturishvili ve Irakli Samushia yer alırken filmde, bir çiftçi ve onun torunu sesiz ve gayet sıradan giden bir hayat sürdürmektedir. Tarım sezonu devam ederken, her yıl olduğu gibi mısırını ekip, hasat zamanını beklemektedir. Günün birinde Gürcistan ve Abhazya adasındaki tarlarını beklerken, kıyıdan geçen bir grup asker görürler. Bunu yaşadıktan sonra sessiz hayatları değişmeye başlayacaktır. Aralarında yaralı askerlerden biri mısırların arasına gizlenecektir. Bu durumu gören çiftçi ise bir taraf tutmak zorunda kalacaktır.
Bana Kahraman Olduğum Söylendi 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 6.5/10762 izlenmeBana Kahraman Olduğum Söylendi 2016 Türkçe Dublaj izle
17 Şubat 2017 tarihinde Türkiye'de vizyona giren Bana Kahraman Olduğum Söylendi adlı dram ve savaş filmi, IMDB'den 6.5/10 puan almıştır. 3 ödüle layık görülen filmin başrollerinde Joe Alwyn, Garrett Hedlund ve Arturo Castro yer alırkne filmde, Billy Lyn, Irak'ta savaşan bir Amerikan askeridir. 7 arkadaşıyla birlikte sağ kalmayı başardığı büyük bir çatışmanın ardından evine dönüp, kahraman gibi karşışanacaktır. Ordunun desteği adına ülke çapında büyük bir tura çıkarılacaktır. Tüm ülkede ordu desteği için kampanyalar başlatan Lynn, bu sırada geçmişini hatırlayınca çok zor zamanlar geçirecektir..
Gernika Türkçe Dublaj izle Guernica
Türkçe Dublaj 5.8646 izlenmeGernika Türkçe Dublaj izle Guernica
9 Eylül 2016 tarihli İspanyol yapımı 2 ödüle aday gösterilen 110 dakikalık Gernika, IMDB'den 5.8 puan almıştır. 2 ödüle aday gösterilen filmin başrol koltuklarında İspanyol oyunculardan Jack Davenport, James D'Arcy ve Burn Gorman yer alırken filmde, 26 Nisan 1937 tarihinde İspanya'da başlayan iç savaş sonrasında Guernica diktatör Francisco Franco, askerlerini destlemek için 4 saat boyunca Gernika adlı kasabaya bombardıman yapacaktır. Bu büyük saldırı sırasında bir çift, romantik dolu anlar yaşayıp aşklarını süslemek isteyeceklerdir.
Kavanoz Kafa 3: Kuşatma – Jarhead 3: The Siege 2016 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 5.3/101533 izlenmeKavanoz Kafa 3: Kuşatma – Jarhead 3: The Siege 2016 Türkçe Dublaj izle
7 Şubat 2016 tarihinde gösterime giren ABD ypaımı dünyaca ünlü filmin devam serisi Kavanoz Kafa 3: Kuşatma, IMDB üzerinden 5.3/10 puan almıştır. Aksiyon, dram ve savaş filminin başrol koltuklarını ünlü oyunculardan Charlie Weber, Scott Adkins ve Tom Ainsley paylaşmıştır. Filmde, Onbaşı Evan Albright, deniz piyadelerine dahil olur. Profesyonel bir birliğe giren Onbaşı Evan Albright, bir Amerikan Üssünü korumak için Ortadoğu'ya doğru hareket edecektir. Ancak hedefine vardığında aksiyon dolu anlarla karşı karşıya kalıp, büyük bir savaşa hazırlanacaktır..
Savaş Vadisi – Hacksaw Ridge 2016 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 8.4/101981 izlenmeSavaş Vadisi – Hacksaw Ridge 2016 Türkçe Altyazılı izle
25 Kasım 2016 tarihli dünyaca ünlü 6 Oscar Aday gösterilen, 36 farklı ödül kazanan ve 73 farklı ödüle aday gösterilen Savaş Vadisi filmi, IMDB'den 8.4/10 puan almış ve bunun yanında IMDB top 250 film listesinde 109. sıraya yerleşmiştir. Başrollerinde Andrew Garfield, Sam Worthington ve Luke Bracey'in bulunduğu dram, tarih ve savaş filminde, İkinci Dünya Savaşında ABD- Japonya savaşı sürerken, insanları öldürmeyi reddeden asker Desmond T. Doss, tekrardan savaşa gönderilecektir. Vicdani olarak savaşı reddeden bu genç asker, böyle bir şeyi yapmak istemese de savaşta insan öldürmeyi kabul etmeyecektir. O cehennem vari atmosferin içine girip, öldürmeyi tercih etmeyip kurtarmayı seçecektir..
Rock the Kasbah 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 5.5/10255 izlenmeRock the Kasbah 2015 Türkçe Dublaj izle
13 Kasım 2015 tarihli ABD yapımı komedi, savaş ve müzikal türündeki Rock the Kasbah adlı yapım, IMDB'den 5.5/10 puan almıştır. Filmin başrol koltuklarını ünlü oyunculardan Bill Murray, Leem Lubany ve Zooey Deschanel paylaşırken filmde, Richie Vance adlı bir rock menajeri, müşterisini Afganistan'a götürürken, aniden sesine hayran olduğu genç bir kızla tanışır. Onunla birlikte Afganistan'daki şarkı yarışmasına katılacak ve çok farklı anlara davetiye çıkaracaktır..
Muna 2016 izle
Yerli Film 7.8/109552 izlenmeMuna 2016 izle
24 Haziran 2016 tarihinde gösterime giren dram, gerilim ve savaş türündeki Muna, , IMDB üzerinden 7.8/10 puan alarak tüm kalitesini kanıtlıyor. Yapımın yönetmenliğini ve senaristliğini Serdar Gözelekli paylaşırekn filmin başrollerinde ise Leyla Göksun , Erkan Taşdöğen ve Turgay Aydın bulunmuştur. Filmde, Muna adındaki 6 yaşındaki bir kız, Gazze'de ailesiyle yaşamaktadır. Bir gece vakti, evine İsrail Ordusu'na bağlı askerler girip, annesinin yönlendirmesi sayesinde mutfak dolabının içine girecektir. Bu dolaptan çıktıktan sonra tüm ailesinin yok olduğunu alnayacaktır. Küçük bir kız olarak Gazze sokaklarında ailesini aramaya koyulan Muna, çaresiz bir şekilde sürüklenirken, Ela adlı bir Türk doktorlar tanışacaktır. Muna'ya söz veren Ela, onu ailesine ulaştırmak için büyük bir çaba gösterecektir..
Only the Dead 2015 Türkçe Altyazılı izle
Altyazılı 7.8/102145 izlenmeOnly the Dead 2015 Türkçe Altyazılı izle
15 Şubat 2016 tarihli İngiliz ve Avusturalya asıllı belgesel, biyografi ve tarih filmi Only the Dead, IMDB üzerinden 7.8/10 puan alarak tüm kalitesini kanıtlıyor. 7 ödül kazanan ve 4 ödüle aday gösterilen belgesel filminin başrol koltuklarını Abu Musab Al-Zarqawi ve Michael Ware paylaşırken filmde, 2003 yılında başlayan Irak Savaşı'na giden Avusturalyalı muhabir Michael Ware, oradaki hayatıyla içler acısı anlara şahit olacak ve çok zor günler geçirecektir..
Hitler’e Suikast – Elser 2015 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.0/103262 izlenmeHitler’e Suikast – Elser 2015 Türkçe Dublaj izle
18 Eylül 2015 tarihinde gösterime giren biyografi, dram ve savaş türündeki 14 ödüle aday gösterilen ve 2 ödül kazanan Alman filmi Hitler'e Sikast, IMDB üzerinden 7.0/10 puan alarak tüm kalitesini gösteriyor. Yönetmenliğini Oliver Hirschbiegel'in paylaştığı biyografi filminde, Georg Elser'in 13 dakikası daha olabilseydi, tüm dünya farklı bir tarihe şahit olacak ve milyonlarca insan ölmeyecektir. Elser'in yerleştirdiği bir bomba Adolt Hitler'i yok edecekti fakat bu olmayıp 8 Kasım 1939 tarihinde Hitler, erkenden olay yerinden ayrıldı ve bu hiçbir şekilde beklenmiyordu..