Sitemizde Toplam 5085 Film, 54 Kategori ve 9741 yorum bulunmaktadır.

Yerli Filmler

Eski veya Yeni yerli film izleyebileceğiniz bölümümüz sinemaseverler için hazıdır. Yerli filmler izleyebilir ve izlediğiniz filmlere yorum bırakabilirsiniz.

Günah Keçisi İzle
Yerli Film 7.1 / 10158 izlenmeGünah Keçisi İzle
Canımız abimiz Şahin K filmleri izle için sitemizden başka siteyi tercih etseniz darılırdık sizlere. Şahin K hayatı boyunca zorluklar çekmiş gurbette filmler yapmaya çalışmış yapımcılardan parasını alamamış yerli Türk film akötürümüdür. Şahin K nın günah keçisi filmini izlemeyenimiz yoktur sanırım. Ancak yaz aylarında üzerinden bir hayli zaman geçmiş bu yerli film izle bizleri serinletecektir. Nuri Alço Gazozcu abimizin ve Coşkun abimizin de katkıları ile yapılan bu filmdeki asıl konu zorluklar çeken Şahin K. abimizin bodrumda zorluklar çekerken onu tanıyan ününü duyan turistlerin tatil yerine akın etmesi ile başlar. Tabiki Şahin abimizde onlara gerekli yardımı yapar. Erotik film izle dalında birçok madalyası olan şahin abimizin. Beyaz perdede yayınlanabilecek düzeyde yerli film izle yapması bizleri çok duygulandırdı.
DECCAL 2 İZLE
Yerli Film 4.4 / 10290 izlenmeDECCAL 2 İZLE
Deccal 2017 izle 06.06.2016 tarihinde doğan bebek venüs tutulmasının ruhları tarafından korunmaktadır ve lanetlenmiştir. Tüm dünyayı bir birine karıştıran ve deccalın düzelmesinin tek ihtimali vardır. Aynı gece aynı kandan başka bir kadının emzirmesi gerekmektedir. Lanetlenen bebeğin annesi intihar etmiştir. Bebek ise çiftlik evine evlatlık verilmiştir ancak bu eve de lanet getirecektir. Deccal 2015 te 1. serisi çekilen yerli film izle 2017 yılında deccal 2 izle olarak 2. serisi çekilmiştir. Yerli film olan korku filmi Özgür Bakar tarafından yönetmenliği yapılmış olup Emel Karaköse, Aysan Sümercan, Murat Prosçiler gibi oyuncu kadrosu ile 2017 korku filmleri kategorisinde yerini almıştır.
Oğlan Bizim Kız Bizim İzle
Yerli Film 6.4404 izlenmeOğlan Bizim Kız Bizim İzle
Maslak oto sanayide çalışan Emre radyo programındaki çekilişe katılır ve tatil kazanarak bir arkadaşı ile tatile gider. Düğün organizatörü olan zeynep te aynı radyodan tatil kazanarak bir arkadaşı işe tatile gelmiştir. Aslında kişilikleri ayrı dünyalar olsa da yerli film izle ya gelip buldular birbirlerini. Oğlan bizim kız bizim izle tatilde birbirlerini komik olayların içerisinde buldukları gençlik filmi oldu. Semra Dündar filmleri izlemeyi seviyorsanız klasik komedi romantik komedidir.
İki Filmini izle
Yerli Film 6.1532 izlenmeİki Filmini izle
Şehirden uzakta anne kızı ile bahçeli villasında yaşamaktadır. Korku filmi evlerinin emektar bekçisini zaman zaman görüp zaman zaman kaybolduğunu farkettiklerinde başlar. İki filmini izle demeden önce korku filmi izle için hazırmısınız onu düşünün derim. Anne ile kızı rüyalarında gördüklerinin de aynı olduğunu anladıklarında kabusları büyür. Bahçesinde ansızın beliren bekçinin mezar taşı ise onları inanılmaz korkuya sürükler. Özellikle sizde iki filmi gibi tek başınıza yaşadığınız bir eviniz var ise yerli film izle kategorimizden farklı bir film seçin çünkü bu korkunç bir film izle. Oyuncuları ise Tuğba Tutuğ, Emin Gümüşkaya, Tuana Naz Tiryaki ve daha fazlasından oluşuyor.
Beyaz Balina izle
Yerli Film 6.0349 izlenmeBeyaz Balina izle
Ali Türkiyenin doğu kesiminde dünyaya geldiktek bir süre sonra ailesine kaybeder. Okumaya çok istekli olan aliyi dedesi sahiplenir ve köyüne götürür. Ancak bu Ali için kolay olmaz. Köydeki gençler aliyi dışlar ve Vahap adındaki köyün arkadaşlar arasındaki ileri gelen oğlu ali'ye zor günler geçirtir. ali evde bu durumu aşabilmek için Vahap'ın huyuna giderek onunla arkadaş olmayı başarır. Moby Dick romanını beraber okumaya başlarlar ve tüm günleri bu romanı tartışmak ile geçer. Kitap bitmişti ve Beyaz Balina Filmi izle için yeni kitaba ihtiyaçları vardı. Köyde bu kitabı bulmak oldukça zordu. Yerli film izle seyircilerinin beğeneceği beyaz balina filmi IMDB puanlamasında 6 puanı almayı hak etmiştir. Uygur Öztürk adlı yönetmenimizi Beyaz Balina için tebrik ediyoruz.
Biz Size Döneriz İzle
Yerli Film 6.81019 izlenmeBiz Size Döneriz İzle
Her okuldan mezun olup bir umut ile iş başvurularına gidilen şirketlerde uzun konuşmalar sonundaki Biz Size Döneriz İzle kelimesi bizi baştan çıkartıyor. Bu dönmelerin ciddi anlamda gerçekleşmesinin uç nokta olduğunu konu alan ‘Biz Size Döneriz’ yerli film izle 6 arkadaşın okul sonrası iş hayatına atılmaya çalışmasının yanında yaşadıkları aşklar ihanetler ve heyacanlar. Güçlü oyuncu kadrosu Hande Soral, Çağlar Ertuğrul, Bestemsu Özdemir ve yönetmen Doğa Can Anafarta'nın eşliğinde gençlik komedi filmi 31 Mart 2017 tarihinde vizyona yeni girdi.
Dağ 2 Filmini İzle
Orjinal Film 9.8 / 10521 izlenmeDağ 2 Filmini İzle
Bekir ve Oğuz Türkiye'nin doğu bölgesinde teroristler tarafından 6 yıl önce kaçırılır. Binbir işkence ve eziyetten kaçarak terörislerinden elinden kurtulur yerli film izle setine katılır. 6 yıl sonrasında dağ 2 filmi izleyi çekmek için ceyda balabanın kaçırıldığı terorist grubundan masum kızı kurtarmak için özel time katılırlar. Ancak bu seferki savaşları dağda beklediğinden daha zor olur ve kaçışlarından bile daha çetin güçlü ve sayıca fazla terör grubunun arasında kalırlar. Dağ 2 izlemek için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder diğer yerli film izle serilerimize göz atabilirsiniz.
Aydemir Akbaş – Zerrin Egeliler izle – Tipsiz filmi
Yerli Film 7.5 / 101089 izlenmeAydemir Akbaş – Zerrin Egeliler izle – Tipsiz filmi
1975 yapımı tipsiz filmi, Aydemir Akbaş ve Zerrin Egeliler'in oynadığı zamanın ünlü erotik film izle olarak geçen filmi. Aydemir Akbaş'ın komedi ile karışık Zerrin Egeliler ile yapmış olduğu erotik film yılında gişe rekorları kırmış 30 yıldır günümüze kadar adından bahsettirmiştir. Asıl altyapısı erotik filmi komedi ile anlatmaktır.
Yaşamak Güzel Şey izle
Yerli Film 8.51455 izlenmeYaşamak Güzel Şey izle
Müfit'e etrafındaki herkes buyurur ve onunla dalga geçer. Müfit ise içine kapanık kimseye birşey diyemez içine atar. Birgün neden kendinin bu durumda olduğunu anlamak için kendi kendine düşünmeye başlarken başına istenmedik olay gelir. Bu olay sonucunda yaşamak ne güzel şey izle filminin konusu ortaya çıkar ve müfit halk kahramanı olur.
Geriye Kalan 2012 izle
Yerli Film 5.7/104141 izlenmeGeriye Kalan 2012 izle
7 Eylül 2012 tarihinde gösterime giren yerli dram ve romantik türlerindeki Geriye Kalan filmi, IMDB'den 5.7/10 puan almıştır. Başarılı yapımda, 7 yıldır evli olan Sevda adındaki güzel bir kadın eşi Cezmi'yle güzel bir ilişki yürütürken eşinin kendisini Zühal ile aldattığını öğrenince mahvolur. Bu duru hayatını alt üst ederken küçük kızını babasız büyütmek ve evini kaybetmekten korkan Sevda, eşiyle ayrışmaya başlar. Ayakta durmaya çalışsa da hayatını bir türlü toparlayamaz. İstenmeyen kadın Zuhal yüzünden alt üst olan hayatı bu ilişkinin ilerleyişiyle patlak verecektir. Zuhal'ın eski kocası Mustafa'nın ortaya çıkışıyla birlikte ortalık daha da karışmaya başlarken Sevda için işler daha da zorlaşacaktır..
Cereyan 2017 izle
Yerli Film 7.1/105632 izlenmeCereyan 2017 izle
24 Şubat 2017 tarihli gerilim filmi Cereyan, IMDB'den 7.2/10 puan alarak tüm kalitesini gösteriyor. Yerli filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Mert Dikmen paylaşırken gerilim filminde, genç bir kadın olan Aylin, psikoloji okurken tanımadığı kişilere terapi uygulamaktadır. Onları iyileştirirken bir yandan da gelişimini tamamlayan Aylin, Cavit adındaki bir adamı aramaya koyulur. 7 yaşındaki kanser oğlunun ölümüne sebep olan bu adamı bir türlü bulmak zorunda olan Aylin, bu adamı intihar etmekten kurtarmak zorundadır. Cavit'in evine gidip, onun hakkında her şeyi öğrenmeye başlarken işler iyice karmaşaya sürüklenecek ve gerilim dolu anlar yaşayacaktır..
Baba Mirası 2016 izle
Yerli Film 4.7/1018629 izlenmeBaba Mirası 2016 izle
15 Ekim 2016 tarihli komedi filmi Baba Mirası filminin yönetmenliğini Sefa Özçelik paylaşmıştır. 98 dakikalık komedi filminin başrollerinde Furat Emir, Mansur Ark, Nesrin İşçi ve Ümit Taşkın yer alırken filmde, 3 kardeş annelerini henüz çok küçükken kaybetmiştir. Aradan uzun bir süre geçtikten sonra farklı işleri meslek edinen bu kardeşlerden kimisi dermatolog kimisi müzisyen kimisi ise turizm işletmecisi olur. Babaları vefat ettikten sonra köylerine doğru gelen bu kardeşler, babalarının vasiylerinden pay almak için köyde 1 ay geçirmek zorundadır. Ancak bu süre onlara çok farklı anlar yaşatacakken başlarına hiç olmadık işler açacaklardır..
Rauf 2016 izle
Yerli Film 6.3/105482 izlenmeRauf 2016 izle
23 Eylül 2016 tarihli Rauf adlı aile, dram ve romantik türlerindeki yerli film, IMDB'den 6.3/10 puan almıştır. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Soner Caner ve Barış Kaya ikilisi paylaşırken yapımın başrollerinde Soner Caner , Yavuz Gürbüz ve Muhammed Ubiç yer alımştır. Filmde, Rauf adındaki 9 yaşındaki bir çocuk, 20 yaşındaki ustasının kızına platonik bir şekilde aşık olur. Pembe adındaki bu kıza aşık olduktan sonra çok farklı günler yaşayan Rauf, köyünde sıradışı anlar yaşar. Rauf sevdiği kızı mutlu etmek isterken Pembe'yi arayıp kendi dünyasında doğru ve yanlışı kavrayacaktır..
Yüzündeki Sır – Phoenix 2014 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj 7.3/106060 izlenmeYüzündeki Sır – Phoenix 2014 Türkçe Dublaj izle
10 Ocak 2014 tarihli dram ve tarih türlerindeki Yüzündeki Sır, IMDb üzerinden 7.3/10 gibi çok yüksek bir puana layık görülmüştür. Filmin başrollerinde Nina Hoss, Ronald Zehrfeld ve Nina Kunzendorf yer alırken filmde, Nelly adındaki bir ünlü kadın, işkenceler görmüştür. Toplama kamplarında büyük işkenceler gördükten sonra yüzü tanınmaz hale gelen Nelly, çok zor bir dönem geçirir. Yıllar sonra eşinin karşısına çıkmanın heyecanını yaşayan Nelly, Johnny'nin karşısına çıkmaya cesaret edebilecek midir..
İstanbul Kırmızısı (Rosso Istanbul) 2017 izle
Yerli Film 5.9/1035703 izlenmeİstanbul Kırmızısı (Rosso Istanbul) 2017 izle
3 Mart 2017 tarihinde gösterime giren İstanbul Kırmızısı adlı dram ve romantik türlerindeki yerli yapım, IMDB üzerinden 5.9/10 puan almıştır. Başrollerinde Tuba Büyüküstün , Halit Ergenç ve Mehmet Günsür'ün yer aldığı filmin yönetmenliğini Ferzan Özpetek paylaşırken filmde, Türkiye'ye çok uzun süredir gelmeyen Orhan Şahin adındaki bir yazar, İstanbul'a Deniz Soysal'ın yazdığı kitabı incelemek için ziyarete gelir. Deniz, ailesiyle birlikte zengin bir şekilde bir yalıda yaşarken Orhan'ın İstanbul'a gelmesiyle karmaşık bir hayata dahil olacaktır. Aile bireyleri ve Orhan arasında kalan Deniz, onun yüzünden hayatını hiç olmadığı kadar karmaşık bir hale getirecektir..
Umut Üzümleri 2013 izle
Yerli Film 5.3/1013183 izlenmeUmut Üzümleri 2013 izle
17 Mayıs 2013 tarihinde gösterime giren yerli komedi ve dram filmi Umut Üzümleri, IMDB'den 5.3/10 puan almıştır. Yönetmenliğini ve senaristliğini Tunç Okan'ın paylaştığı komedi filminde, Fransa'da yaşayan bir Türk Romanya'nın Güney Doğusundaki bir bölgeye öğretmen olarak atanır. Ancak buradaki köylerde her şey tehdit altındadır. Bir yerleşim yeri kurmak isteyen bir müteahhit, köylüler üzerinde baskı kurmaya başlar. Bu sırada köyün yaşlı muhtarı Kırım Tatar köyüne sahip çıkmak ister. Ancak muhtarın oğlu da bu köyden göç edip, şehre yerleşmek isterken her şey karmaşaya uğrar. Bir yandan köyün öğretmeni geldiği köyü sorgulamaya başlarken, bir yandan da umutla köyü kurtarmak için amansız bir mücadeleye ortak olacaktır..
Alamet-i Kıyamet 2016 izle
Yerli Film 7.0/1017400 izlenmeAlamet-i Kıyamet 2016 izle
20 Mayıs 2016 tarihinde gösterime giren yerli korku filmi Alamet-i Kıyamet, IMDB'den 7.0/10 gibi oldukça yüksek bir puan almıştır. Yönetmenliğini ve senaristliğini Doğa Can Anafarta'nın paylaştığı korku filminin başrollerinde Murat Onuk , Müge Esmeray ve Sedat Savtak yer alırken filmde, 99 yılında Türkiye'de çok korkunç olaylar baş göstermeye başlar. Elif adındaki hamile bir kadın, 72 nolu bir apartman dairesinde kalmaktadır. Elif doğumuna günler sayerken yalnız bir şekilde yaşamaktadır. Ancak bir anda tuhaflaşmaya başlayan olayları sezer. Komşularının tuhaf davranışları karşısında zor günler geçirmeye başlayan Elif, hayatının en kötü günlerini geçirecektir..
Çalgı Çengi 2 İkimiz izle
Yerli Film 5.8/10202328 izlenmeÇalgı Çengi 2 İkimiz izle
6 Ocak 2017 tarihinde gösterime giren Çalgı Çengi'nin ikinci serisi Çalgı Çengi İkimiz, IMDB'den 5.8/10 puan almıştır. Yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir'in paylaştığı yapımın başrollerinde Ahmet Kural , Murat Cemcir ve Rasim Öztekin yer alırken filmde, Gürkan ve Salih bir mafyayla sıkıca bir bağ kurduktan sonra onların tüm istediklerini yerine getirmeye başlar. Müzik yapmaktan gına geldiği için bu mafyadan kurtulmak için harekete geçerler. Yeni bir hayata pencere açmak isteyen iki arkadaş, bu istediklerini kolay olmayacağını anlarlar. Bir düğüne gidip nikah memurunu kaçırmak zorunda olan ikili, Tarkan'ı keşfeden kişinin bu nikah memuru olduğunu öğrenirler. Kendilerini de ünlü yapabileceğine inandıkları bu memur için bir tercih noktasında kalan teyzeoğulları bir karar vermek zorunda kalacaktır..
Köpek 2015 izle
Yerli Film 6.9/1035515 izlenmeKöpek 2015 izle
2 Şubat 2015 tarihinde gösterime giren yerli dram filmi Köpek, IMDB'den 6.9/10 puan alarak tüm kalitesini bizlere gösteriyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Esen Işık'ın paylaştığı dram filminde, gizli yapılamayan ve bir yandan görmek için hiçbir şekilde çaba sarfedilmeyen şiddet, insanlar için artık normal bir ürün olmuştur. Bu durum bütün kötülükleri göz önüne getirirken, şiddetin insanoğlu için ne kadar zararlı bir şey olduğu tüm gerçekliğiyle göz önüne seriliyor..
Enkaz – Under The Sky 2016 izle
Yerli Film 6.7/1010659 izlenmeEnkaz – Under The Sky 2016 izle
14 Nisan 2016 tarihli yerli film Enkaz, IMDB'den 6.7/10 puan alarak tüm kalitesini gösteriyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Alpgiray M. Ugurlu paylaşırken dram ve gerilim türlerindeki filmde, İstanbul'da çok büyük bir deprem olur. Pek çok insan göçük altında kalarak yaşamını tirirken Nisa adlı bir kısa göçük altında kalıp kurtulmayı beklemeye başlamıştır. Barış tüm olanları kamera kaydına alırken bir şeyin farkına varırlar. Hem enkazın altındakiler hem de dışındakiler çok derin yaralar almışken bu denli zor bir ortam herkesin hayatını değiştirmeye yetip, dram dolu anlar yaşamalarına neden olacaktır..
Hep Yek 2 2017 izle
Yerli Film 4.3/1053193 izlenmeHep Yek 2 2017 izle
13 Ocak 2017 tarihinde gösterime giren serinin ikinci filmi Hep Yek 2, IMDB'den 4.3/10 puan almıştır. Yönetmenlik koltuğunu Orçun Benli'nin doldurduğu ve başrollerinde Gökhan Yıkılkan , İnan Ulaş Torun ve Gürkan Uygun'un yer aldığı Hep Yek 2 filminde, Altan ve Gürkan, Cevat Bakır'ın kendilerine verdiği bir işi yaptıkları zaman affedileceğinin farkındadır. Amaçları bu sefer Şahin'i bulup cesedini yok etmektir. Ancak iki arkadaş bu işi beceremeyip hem Cevat Bakır'la kafayı bozacak hem de işin içine Necmi Baba'yı sokarak büyük bir riskle karşılaşacaktır. Onları bu kötü durumdan kurtarabilecek tek kişi olan Manyak Kerim'i acilen bulmak zorundadırlar..
Vezir Parmağı 2017 izle
Yerli Film 3.8/1019887 izlenmeVezir Parmağı 2017 izle
25 Ocak 2017 tarihinde gösterime giren yerli komedi, dram ve tarih türündeki Vezir Parmağı, Mahsun Kırmızıgül'ün yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını Mahsun Kırmızıgül'ün üstlendiği ve aynı zamanda başrollüğünü paylaştığı film, IMDB'den 3.8/10 puan almıştır. Yapımın başrollerinde Mahsun Kırmızıgül'ün yanısıra Ece Uslu ve Selim Bayraktar yer alırken filmde, Osmanlı döneminde yaşayan bir hamalın hayatını izliyoruz. 5 farklı yerden gelmiş olan 5 farklı hamal savaşa katılmaya hazırlanır. Ancak işler hiç de istediği gibi gitmeyecektir. Bir grup dul kadın, savaşta ölen kocalarının yerine bu adamlarla evlenmeyi hayal ederken, işler iyice curcunaya bağlanacak ve bu 5 hamal bir karar vermek zorunda kalıp, komedi dolu anlarla karşı karşıya kalacaktır..
Kötü Çocuk 2017 izle
Yerli Film 1.9/10104194 izlenmeKötü Çocuk 2017 izle
20 Ocak 2017 tarihinde gösterime giren yerli romantik ve gençlik türündeki Kötü Çocuk, IMDB'den 1.9/10 puan almıştır. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Yağız Alp Akaydın paylaşırken filmin yapımcılığını TAFF Pictures üstlenmiştir. Başrollerde Afra Saraçoğlu , Tolga Sarıtaş ve Sarp Akkaya'nın bulunduğu filmde, Kayda adındaki bir kız, babası tarafından yıllar öncesinde terkedilmiştir. Annesiyle birlikte zorlu bir hayatın üstesinden gelmeye çalışan Kayra, saygılı ve çok akıllı bir kıza dönüşmüştür. Ancak bir gün babası ortaya çıkınca onu alıp başka bir şehre götürecektir. Meriçler adındaki yeni arkadaşlarıyla tanışan ve yeni bir okula yazılan Kayra, mutlu olacağını sansa da her şey çok farklı olacaktır..
Deli Dumrul: Kurtlar Kuşlar Aleminde 2010 izle
Yerli Film 4.5/1010935 izlenmeDeli Dumrul: Kurtlar Kuşlar Aleminde 2010 izle
26 Şubat 2010 tarihinde gösterime giren yerli komedi filmi Deli Dumrul: Kurtlar Kuşlar Aleminde, IMDB'den 4.5/10 puan almıştır. Filmin başrollerinde Arzu Yanardağ, Bülent Çarıkçı ve Mustafa Üstündağ adlı başarılı oyuncular yer alırken filmde, Durul adındaki bir adam, tüm gerçekliğiyle mert ve yardımsever biridir. Delikanlı ve herkes tarafından tanınan Deli Dumrul, ağır yaralı birine yardım etmek isterken, suç üstüne kalacaktır. Cezasını doldurup, hapisten çıktıktan sonra hayata çok kötü ayak basan Deli Dumrul, delikanlılık raconu için bir takım oluşturur. Hayatta var olabilmek adına kendi oyununu kendine göre yazmaya karar veren Dumrul, farklı biri olmaya başlayacaktır..